2733
2739

بیدار میشم تا ی ساعت حالت تهوع دارم کافیه تکون بخورم عق میزنم معده ام یجوریه اصلا هم چیزی میل ندارم صبحونه ب زورمیخورم فقط صبح ها اینطوریم 

مثلا اگه ۱۲ ظهر پاشم این حالت رو ندارم بی میلی هم ندارم

کسی اینطوری هست؟؟

حامله ایی؟

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مجردم

اهاذ

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
اره مشکل معده داری ..ازاین کپسولای امپرازول قبل صبحانه بخور ...البته برو دکتر ‌‌دیگه خوب میشی ..اسید ...

معده درد نمیگیرم

حالت تهوع خفیف دارم عق میزنم بی میلی دارم معده ام یجوری میشه

2738
معده درد نمیگیرم حالت تهوع خفیف دارم عق میزنم بی میلی دارم معده ام یجوری میشه

اره همینه ..مال معده است اسید معده ‌‌است معده درد نمیگیری ‌‌بیشتر صبحا اینجوریه ..من همین مشکلو داشتم ..حتمن برو یه دور دارو بگیر ..خیلی هم استرس نده به خودت ..

خب قبل صبحونه معده خالیه بدتر نمیشه

ن عزیزم این کپسولا برا قبل صبحانه است واسه همبن مشکله ..اما حتمن برو دکتر تا خودش بهت دارو بده شاید دارو به یه اسم دیگه بهت بده ..اما خب کپسول قبل صبحانه بهت میده .‌راحت میشی ..منم دعا کن

2706