2733
2739

من چند ساله زیر نظر یه دکتری هستم 

قرص میخورم و اصلا چاق نمیشم 

امروز با خانواده شوهرم نشسته بودیم بحث شد رو هیکل و اندام 

جاریم گفت تو اصلا چاق نمیشی چرا 

منم گفتم رفتم دکتر به دکتر گفتم دارو بده یه خورده چاق بشم

گفته هیکلت ترکه ای هست و خوش فرمی . دارو لازم نداری

شوهرم اونجا هیچی نگفت. اومدیم خونه قیامت کرد که دکتر گوه خورده در مورد هیکلت نظر داده 

حالا همش میگه میرم مطب رو رو سرش خراب میکنم 

می‌دونم کوتاه بیا هم نیست 

چه گلی به سرم بگیرم اخه

هرجا هستی خوش باش... میدانم نیامده بودی که بمانی......چند روزی گذرت افتاد به سرنوشت من..........منم از روی عجله عاشقت شدم...... چه می‌دانستم اینجوری میشود.........قرار بود همدرد هم باشیم نه درد هم .......قرار بود یکدیگر را درک کنیم نه ترک.......قرار بود برای آرزو های همدیگر ریشه باشیم نه تیشه.......... لعنت به تمام قرار هایی که بود اما نبود.......🥺😔🥺😔ای ممنوعه ترین پنهان من......دلم به وسعت تمام نبودن هایت برایت تنگ شده...... تو قشنگ ترین اشتباه زندگی من بودی...... با تو به قعر جهنم سقوط کردم ......ولی.....ولی کاش یه بار دیگه فرصت بودن کنارت رو داشته باشم ..... با تو جهنم هم قشنگه ....... تقدیم به عشق ممنوعه ام ۱۱۵۹رزآبی۷مهر

بگو جلو جاری این حرفو زدم

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عزیزم دکتر کارش اینه😂مدل هیکلت رو گفته

از نظر جنسی که نظر نداده

هیچی بذار بره اونجا زنگ میزنن پلیس بعد خود شوهرت ب غلط کردن میوفته

بنظرم حرص نخور مرد عاقل و بالغه خودش میدونه چیکار میکنه و چه عواقبی داره

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2740

چه شوهر شری

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
بزار بره دکتره بترسه دارو بده

آخه قرصی که من میخورم کلا لاغر کننده هست 

هرجا هستی خوش باش... میدانم نیامده بودی که بمانی......چند روزی گذرت افتاد به سرنوشت من..........منم از روی عجله عاشقت شدم...... چه می‌دانستم اینجوری میشود.........قرار بود همدرد هم باشیم نه درد هم .......قرار بود یکدیگر را درک کنیم نه ترک.......قرار بود برای آرزو های همدیگر ریشه باشیم نه تیشه.......... لعنت به تمام قرار هایی که بود اما نبود.......🥺😔🥺😔ای ممنوعه ترین پنهان من......دلم به وسعت تمام نبودن هایت برایت تنگ شده...... تو قشنگ ترین اشتباه زندگی من بودی...... با تو به قعر جهنم سقوط کردم ......ولی.....ولی کاش یه بار دیگه فرصت بودن کنارت رو داشته باشم ..... با تو جهنم هم قشنگه ....... تقدیم به عشق ممنوعه ام ۱۱۵۹رزآبی۷مهر
شوهرت بد دل هست

نه والا 

نمی‌دونم کسی پرش کرده یا نه

انقد بدم میاد ازین مردا ک ادای غیرتی بودن درمیارن اینجور ادما بی فرهنگن ببخشید البته

دقیقااااااااااا

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
2706