2733
2734
عنوان

یه بیت شعر مهمونم میکنی😍

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 78 پست

شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید ور نه قاضی در قضا نامهربانی میکند😏

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرگ من روزی فـــرا خـــواهد رسید در بهـــــاری روشن از امــواج نـــور در زمستــــان غبــــار آلــ ...

یه متن بود نوشته بود ما هرساله از روز مرگمون عبور میکنیم بدون اینکه متوجه شیم چه روزیه:)

یه متن بود نوشته بود ما هرساله از روز مرگمون عبور میکنیم بدون اینکه متوجه شیم چه روزیه:)

چه قشنگ و غم دار

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪
2731
ای وای من👌👌

❤️🫂

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️

زندگی میکشد آخر به کجا کارت را 

باید از دور تماشا بکنی یارت را 

روز دیدار خودت را به ندیدن بزنی

شب ولی دوره کنی لحظه دیدارت را

تاریخ سخن خواهد گفت🕊لکستان🌱خلیج کوچک سرزمین بزرگ تو پیش از آنکه خلیج باشی پارس بوده ای❤ایران جانم تو مادری و شاخاب پارس مان چون کودکی نشسته به دامانت💞شکر یزدان دختری ایرانیم🌼مگر در این شب دیر انتظار عاشق کش بهوعده های وصال تو زنده دارندم🧡نام کاربریم ونون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه
2740

از کفر و ز اسلام برون صحرائیست

ما را به میان آن فضا سوداییست

عارف چو بدان رسید سر را بنهد

نه کفر و نه اسلام  و نه آنجا جائیست

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

آمدمت که بنگرم، گریه نمی‌دهد امان...

+هوشنگ ابتهاج

.............

می‌کِشد کارِ من از فکرِ تو آخر به جنون...🙃

........

مادرم گفت که عاشق نشوی

گفتم چشم!

چشم های تو مرا

بی خبر از چشمم کرد... 

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️

از درد گفتن و از درد شنیدن 

با مردم بی درد دانی که چه دردیست

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪
زندگی میکشد آخر به کجا کارت را  باید از دور تماشا بکنی یارت را  روز دیدار خودت را به ندی ...

دیدمت با دیگری خلوت گرمی داری

کینه در قلب من و عشق در او میکاری

باورم نیست که میثاق شکستی آخر

گرچه رفتی نرود یاد تو هرگز از سر

چه گرمی، چه خوبی، شرابی؟ چه هستی؟

بهاری؟ گلی؟ ماهتابی؟ چه هستی ؟

چه هستی که آتش به جانم کشیدی؟

سرود خوشی؟ شعر نابی؟ چه هستی؟

چه شیرین نشستی به تخت وجودم

خدا را، غمی؟ التهابی، چه هستی؟

فروغی که از چشم من می گریزی؟

و یا ای همه خوب، خوابی؟ چه هستی؟