2733
2734

خانوما داشتم با سرعت می رفتم سمت در پسرم شیطنتش گل کرد واسم زیر پایی گرفت به زور خودمو جمع و جور کردم زمین نخوردم ولی یکم کمرم درد گرفت خطرناکه باید برم دکتر امکان داره کیسه آبم طوری شه الان خوبم دراز کشیدم خیلی می ترسم

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خبر خبر بیارید که آرزوم تو راهِ  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فک نمیکنم چیزی شده باشه

خودم خیلی ترسیدم گریم بند نمیاد ببینم تکون می خوره یا نه خدا رحم کرد بهم😭😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😵‍💫😵‍💫😵‍💫 بیخیال چیزیت نشده

درسته خیلی ترسیدم 😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

چیزیش نمیشه بچه جاش محکمه ولی یه فکر جدی واسه پسرت بکن حتما بهش بازخورد بده و بهش بگو که اسم این رفتار شوخی نیست و ناراحت میشی 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
ضربه ک نخوردی  نترس، من هفته۲۲ خوردم زمین  هر لحظه منتظر خونریزی یا ترشح بودم  ولی چی ...

ادم فقط بارداری اول راحته بخدا از دست پسرم هر ثانیه ی بلا سرم میاره این دیگه آخرش بود 🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چیزیش نمیشه بچه جاش محکمه ولی یه فکر جدی واسه پسرت بکن حتما بهش بازخورد بده و بهش بگو که اسم این رفت ...

الان مامانم بردش بیرون شش سالشه بچه هم نیست بگم عقلش نمی رسه واقعا کلافه ام کرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ادم فقط بارداری اول راحته بخدا از دست پسرم هر ثانیه ی بلا سرم میاره این دیگه آخرش بود 🥲

پسرت کوچیکه؟ من پسر بزرگم سیزده سالشه خیلی اعصای دستمه نمیزاره کار کنم 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان مامانم بردش بیرون شش سالشه بچه هم نیست بگم عقلش نمی رسه واقعا کلافه ام کرده

احتمال قوی لجبازی درمان نشده داره برای تربیت فرزند آموزش ببین عزیزم دوره های تربیت فرزند خوبی هست حالا که بچه بعدی هم میخواد بیاد حتما آموزش ببین بدتر نشه این رفتار هاش 

خیلی از رفتار های سرسام آور بچه با مدیریت والدین به سرعت شکل نرمال میگیرن بیخودی تحمل نکن آموزش ببین 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳