2752
2734
بزعکس گلم منم دارم یک ماه دیگ میشه 4 ساله خدا خواسته چهارنفره بشین🥰🥰🥰 خوشحال باش

یعنی با این حال که بچه کوچیک داری تو اقدام بودی خوشبحالت معلومه ذوق و شوق داریا 

منم خوشم میاد ولی از عکس العمل اطرافیان استرس میگیرم 

خدا کمکت میکنه مطمعن باش مامانتم اون دنیا برات دعا میکنه من اصلا به اون قسمتش که بچه نا ارومی کنه فک ...

همین امشب خواب مامانمو دیدم،گفتم خوب شد اومدی ،من مونده بودم تنها کسی ازم مراقبت نمیکرد🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین امشب خواب مامانمو دیدم،گفتم خوب شد اومدی ،من مونده بودم تنها کسی ازم مراقبت نمیکرد🥲

الهی... براش حتما خیرات بده و زیارت عاشورا صلوات هرچی از دستت میاد بخون براش 

یعنی با این حال که بچه کوچیک داری تو اقدام بودی خوشبحالت معلومه ذوق و شوق داریا  منم خوشم میاد ...

هی خواهر گوربابای مردم 

واقعا یدونه بچه کمه . من خیلی وقته میخام ولی شوهرم میگف نه چون بارداری ام هم ویارم خیلی سخته هم سیاتیک دارم ولی خیلی دوسداشتم مامان شم دوباره خیییلی🥰🥰🥰

من؟پنج سال و نیمه اس😅

اره 

پسر من یک ماه دیگه میشه 4 

علایم چی داشتی این ماه

من هرماه سینه هام قبل پری دردناک و سنگین میشه خیلی کن سر سینه هامم درد میکنه ولی این ماه خیلی سرسینه هام درد میکنع 

کمرمم امروز درد میکنه میگم بازم پری نشم🙃🙃

هی خواهر گوربابای مردم  واقعا یدونه بچه کمه . من خیلی وقته میخام ولی شوهرم میگف نه چون بارداری ...

ان شاءالله بزودی دامنت سبز میشه چله سوره مریم میگن خیلی خوبه ...من خیلی حرف دیگران برام مهمه اذیت میشم پیش خودم میگم بفهمن باردارم چی با خودشون فکر میکنن اخه خواهرم از خودم بزرگتره یدونه بچه داره بنظرت زشت نیس

پس چرا ویتاساین میزنم همش هاله کمرنگ میندازه سه روزه،ولی این مدیکوره پر رنگ انداخت🤐

من دوتا بی بی چک زدم مثبت شده یکی امروز زدم مارک زیگموها منفیه چ دل خوش کرده بودم 

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت امشب ۱۴ روز امپول hcgمیگذره هنوز بی بی چک نزدم چون میترسم از منفی شدنش نمیدونم دارمت یانه ولی من هرشب باهات حرف میزنم کاش خدا تورو به من بده  روز تولد امام رضا بی بی چک مثبت شد خداروشکر خودت مواظب تودلی باشه ممنون ازت واقعا عاشقتم خدا خدایا تورو به دو دست بریده ابالفضل قسم میدم قلب بچه ام تشکیل بشه بزودی ممنونم ازت 😍
ان شاءالله بزودی دامنت سبز میشه چله سوره مریم میگن خیلی خوبه ...من خیلی حرف دیگران برام مهمه اذیت می ...

نه اصلا هرکسی راه زندگیش متفاوته . و صلاح هرکسی تو یه چیزه . و خدا برای هرکسی بهترین رقم میزنه و ب نفعشه . مطمئن باش همه چیز بسپار ب خودش 

خودتو با حرف و نگاه مردم اذیت نکن پشت سر پیامبرش حرف میزدن

فقط حالتو خوب نگه دار ایشالا سلامت بیاد بغلت . این مدل بچه ها عزیز ترم میشن

2706