2733
2734

۲۱ سالمه دانشجوام

سه ساله ازدواج کردم 

تو خانواده مون به صورت ارثی همشون تنبلی تخمدان شدید و نازایی دارن ( مامانم خاله هام همشون) 

از طرفی فعلا وضعیت مالیمون اوکی نیس ( گذراس و حل میشه ولی یکم زمان بر هست) 

همه میگن دیر میشه حسرت به دل میمونی و این حرفا 

دکتر هم رفتم گفت اگه بچه میخای نباید خیلی صبر کنی یکسال میگذره از اون موقع 

حالا شما بودین میاوردین یا ن

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چی میخونی؟

روانشناسی

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2740

راستش من خودم از نظر مالی خیلی برام مهم که شرایط خوب باشه چون بچه الکی نیست خیلی خرج داره تازه آینده اش هم هست برای همین من تا وقتی مطمئن نباشم اصلا یه بچه رو الکی بدبخت نمیکنم البته نظر من 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
اگه بچه میخواستم و مشکل مالیم مطمئن بودم قابل حله اره میوردم

بچه که میخام ولی الان نه از طرفی هم خودم میبینم که خاله هام یا حتی مامانم سالها درگیر نازای و این دمتر اون دکتر بودن این منو میترسونه

2706