2733
2734

۲۱ سالمه دانشجوام

سه ساله ازدواج کردم 

تو خانواده مون به صورت ارثی همشون تنبلی تخمدان شدید و نازایی دارن ( مامانم خاله هام همشون) 

از طرفی فعلا وضعیت مالیمون اوکی نیس ( گذراس و حل میشه ولی یکم زمان بر هست) 

همه میگن دیر میشه حسرت به دل میمونی و این حرفا 

دکتر هم رفتم گفت اگه بچه میخای نباید خیلی صبر کنی یکسال میگذره از اون موقع 

حالا شما بودین میاوردین یا ن

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چی میخونی؟

روانشناسی

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

راستش من خودم از نظر مالی خیلی برام مهم که شرایط خوب باشه چون بچه الکی نیست خیلی خرج داره تازه آینده اش هم هست برای همین من تا وقتی مطمئن نباشم اصلا یه بچه رو الکی بدبخت نمیکنم البته نظر من 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
اگه بچه میخواستم و مشکل مالیم مطمئن بودم قابل حله اره میوردم

بچه که میخام ولی الان نه از طرفی هم خودم میبینم که خاله هام یا حتی مامانم سالها درگیر نازای و این دمتر اون دکتر بودن این منو میترسونه