2733
2739

من کنکور دارم. از عید تا حالا جایی نرفتم ولی بابام کلی اصرار میکرد. مهمون دعوت کردن. دعوا و بحث کردن. شلوغ کاری کردن با اینکه میدیدن من حساسم. خدا شاهده هرروز جنگ و دعوا. کلی فشار رومه. می‌خوام فرار کنم از خونه برم دانشگاه. امروز لج بازی کرد و تا ظهر نبرد خانوادمو بیرون. کلی داد و بیداد که به حرفم گوش نمی دین. از یه طرف دیگه مامانمم لج بازی کرد..به زور خواستن منو ببرن ولی نرفتم. فقط حالمو خراب کردن. دیگه خسته شدم. بریدم. بابام آدم خوبی نیست. مذهبیه خشکه با افکار پوسیده. غرور نداره.غیرت نداره‌. ۱۸ سال عذابم دادن. دلم میخواد وقتی برگشتن جنازمو ببینن. رفتن یه مشت چیپس و پفک واسم خریدن که مثلا خر شم حالم خوب شه. بعدش گمشدن رفتن ناکجا آباد. من موندم و حال بدم. انقد خستم که حتی حوصله ندارم کل اتفاقات مزخرف زندگیمو تایپ کنم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیاز به استراحت داری

همه کنکوری ها این حس دارن چون اکثرا درک نمیشن

یکم بگذره میفهمی دوران کنکور توی زندگی هیچ عنی نبوده

پس موزیک و زیاد کن و از زندگیت لذت ببر از هوای عالی عید

پاشو فیلم ببین و از سکوت و تنهایی خونه استفاده کن

2742

منم خيلي دلم ميخواد اين كارو بكنم ولي فقط نگران مادر پدرمم

فقط از خدا ميخوام منو با مرگ طبيعي ببره خيلي زود.. اونجوري ديگه عذاب وجدانم ندارم

مهربونا واسم دعا ميكنيد دخترم سالم و صالح و باهوش و زيبا باشه😍😍😍😍 خدا انشاالله دامن همه منتظرا رو سبز كنه❤️❤️❤️
2738
پس درسم چی

یک امروز اتفاقی نمیفته 

یا حداقل پاشو یکم از فضا درست دور شو بعد چند ساعت دیگه شروع کن

هر چیزی جای خودش

درست از زندگیت مهمتر نیست وقتی آرامش نداری اون درس به چه درد میخوره

دستم سمت کتاب نمیره.با قرص چقدر طول می‌کشه بمیریم

وقتی میتونی ی زندگی خوب بسازی چرا مردنو انتخاب میکنی

منظورم از زندگی خوب یه زندگی انچنانی نیست

همین پیاده روی

کوه رفتن

چای و نسکافه نوشیدن

از گل لذت بردن

یک امروز اتفاقی نمیفته  یا حداقل پاشو یکم از فضا درست دور شو بعد چند ساعت دیگه شروع کن هر چیز ...

خاک تو سرم. آخه اونم خوب نخوندم. خاک بر سرم. عرضه هیچی ندارم. عرضه خودکشی هم ندارم‌.

عزیزدلم دوست خوشگلم من باتک تک سلولای بدنم درکت میکنم منم سرکنکورم خیلی اذیت شدم خونمون شلوغ یه دونه اتاق داشتیم اونم داداشم باخودخواهیش گرفته بود خیلی حرص خوردم میرفتم توی حموممون یاپشت بوم درس میخوندم تااینکه برای سال اخرم یه اتاق توحیاطمون که انباری بود برام بازسازی کردن که برم اونجا بخونم داداشمم خیلی اذیتم میکردکتاباموپاره میکرد اما من اینوبرا خودم انگیزه میکردم باورت نمیشه تااتاقم درست شد میخواستم نفس راحت بکشم خواهرم تصادف کرد فوت شد دقیقا سال کنکورم ولی بازم باچشم گریون سعی میکردم تاجایی که میتونم بخونم 

خاک تو سرم. آخه اونم خوب نخوندم. خاک بر سرم. عرضه هیچی ندارم. عرضه خودکشی هم ندارم‌.

نخونده باشی 

وقت هست از هیچی نترس

آنقدر به خودت تنش میدی هم از درست میمونی هم آرامش و تفریح

سعی کن یکم مدیتیشن کنی خشم و استرس درونت کم شه

از یوتوب کمک بگیر

2706