2752
2734

به اندازه هرنفر ی مشت خودت حبوبات خیس کن شب قبل 

اگرم شب قبل نتونستی بزار 1ساعتی بپزن جدا 

توی قابلمه ای 4تا کاسه اب بریز نصف بسته سبزی اشی 

بزار جوش بیان و رنگ سبزی تیره بشه 

میتونی 2قاشق سرکه اضافه کنی 

بعد حبوبات رو اضافه میکنی میزاری نیم الی1ساعت بپزن 

بعد بهشون رشته اضافه میکنی این دیگ دلخواه کم یا زیادش 

میزاری اینام نیمساعتی باشن و تواین فرصت سیر داغ و پیاز داغ و نعنا داغ اماده کن

اگ نمیخای تزئین کنی. و بیرون بدی اینارم بهشون اضافه کن و بعد 10دقیقه میشه کشید و خورد با کشک و هرچی دیگ دوس دارین

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول پیازو سرخ میکنی یکم بهش ادویه و ارد میزنی تفت میدی بعدش سبزیو و عدسو اضافه میکنی یساعت الی ۱ ۲ ساعت وقت میخاد بپزه  بعدش حبوباتو اضافه میکنی ۱۰ دقه که قل زد رشته هارو  میزاری نیم ساعتم بپزه و جا بیوفته

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2731

همه حبوبات رو بریز تو قایلمه زردچوبه بریز طوری که رنگش به چشم بیاد ۳ ق روغن بریز و ۵ دقیقه تفت بده بعد آب جوش یریز دوباره با عدس بپزن وقتی کامل پخت دوقاشق پر پیاز سرخ شده و یه قاشق چایخوری سیرداغ و نعنا داغ داخلش بریز نمکو فلفل  بریز توش حالا سبزی آش رو بریز داخلش بیست دقیقه بعد از پخت سبزی رشته آش رو بریز نیم ساعت دیگه باید بمونه تو حرارت تا کاملا رشته بپزه و بوی خامی نده اگه ابش خیلی کم بود بهش اصافه کن خیلی رقیق نشه آشت. من آب قلم و یکم بلعور گندم به آش اضافه میکنم همیشه طعمش عالی میشه .

کشک رو بجوشون ۲۵ دقیقه برای تزیین آش از پیاز داغ و نعنا داغ  استفاده کن دوباره

2706