2737
2734

خانوما توروخدا بیاین راهنماییم کنین

چن روز بود که با شوهرم سر یه موضوع قهر بودیم بخاطر کارش ازش دورم بعد هرچی پیام میدادم زنگ میزدم جوابمو نمی‌داد با خانوادشم نمیتونستم حرف بزنم چون نخواستم بفهمن قهر بودیم رفتم به رفیقش پیام دادم ببینم ازش خبر داره یا نه بعدش رفیقش هی شروع کرد باهام حرف زدن من زیاد جوابشو نمیدادم فقط یه اشتباه کردم یه ایموجی بوس بهش دادم همون برام دردسر شد کاش میمردم و اصلا بهش پیام نمی‌دادم دیشب رفته پیش شوهرم بهش گفته زنت با من رابطه.. داشته بوسم کرده و .. اونم زنگ زد هرچی میتونست بهم گفت بعدشم پیام داد گفت خراب . جن*ده . خیانتکار . بعدشم گفت تو محضر میبینمت من باردارم ولی اون این موضوع براش مهم نیس گفتم بچمون چی میشه گفت برو بندازش من نمیخوام مادر بچم یه خراب خیانتکار باشه دیگه روم نمیشه بهش نگاه کنم میدونم کارم اشتباه بوده نباید حرف میزدم باهاش نباید ایموجی بوس میدادم بهش التماس کردم که یه فرصت بهم بده خودمو ثابت کنم بهش ولی اون دیگه جوابمو نداد الانم نمیدونم چیکار کنم نمیتونم به کسی حرفی بزنم چیکار کنم چجوری درست کنم همچیو

خدایا شکرت🤍🌱

ببین وقتی مطمینی کاری نکردی ولی طرف یهت اطمینان نداره واقعا میخای این زندگیو ادامه بدی؟؟

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

فعلا هیچکاری نکن که عصبانیتش کمتر بشه

بعدم هر چقدر التماس کنی انگار واقعا اینکاره ای

درسته کارت خوب نبوده و اشتباه کردی ولی در این حد نیست که بهت تهمت بزنه خراب و......

دیدی باز این حرف زد بگو میرم اعاده حیثیت میکنم و تو باید ثابت کنی که من اینکارم

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

لامصب حداقل از رفیقش شروع نمیکردی...

چی بگم، یکم صبر کن‌و هیچ کاری نکن، الان عصبانیه خب

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔

لطفا و حتما از اون آقا شکایت کن

اگر چت و پیامشو با شوهرت داری که بهت تهمت زده برو شکایتشو بکن تا ب التماس کردن بیوفته و بدونه حرف مفت زدن عاقبت داره

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2706