2733
2734
عنوان

شوهرم میخواد طلاقم بده/خیانت+کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1980 بازدید | 78 پست
ازم تعریف کرد منم اینو فرستادم👈🏻❤️💋💋 رو همین ایموجی صدتا حرف ساخته به شوهرم گفته

قبول کنید که اشتباه کردید با طرف حرف زدید...من خودم پسرم اگر یه زن برام این ایموجی و بفرسته حس میکنم بهم علاقه داره...

بی زحمت زنگ بزنید به این شماره و مشاوره ی رایگان بگیرید تا زندگیتون از هم نپاشیده بیشتر ازین...

بدون هیچ کدی با موبایل تونم میشه : 1480

با ادب باشیم،حرفای قشنگ به هم بزنیم،دل نشکنیم،زخم زبون از زخم شمشیر بد تره...
میدونم چه غلطی کردم الان فقط به کمک نیاز دارم نمیدونم چیکار کنم چجوری درستش کنم

من که واقعیتو نمیدونم 

اگر واقعا فقط چت و بوس بوده به رفیقش بگو حرفشو پس بگیره

اگر هم باهاش رابطه داشتی دیگه حرفی ندارم بزار پروسه طلاق طی بشه

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ازم تعریف کرد منم اینو فرستادم👈🏻❤️💋💋 رو همین ایموجی صدتا حرف ساخته به شوهرم گفته

خب آخه دخترعاقل برا یه مرد که به پارتنر دوستش نظر داره استیکر بوس میفرسته؟

تو خودت فهمیده بودی طرف منظور داره و میگی درست جوابشو نمیدادم بعد برا این آشغال استیکر بوس میفرستی؟

تنها راهش شکایته تا بترسه و حرفاشو پس بگیره

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
مرسی از لطفتون خانم،خب اول اینکه کاش اون استیکر رو نمی‌دادین،بعدش هم بایستی با کسی از دوستای شوهرتون ...

تو تلگرام پیام میدادیم اون پیامارو دو طرفه پاک کرده

خدایا شکرت🤍🌱
2731
چفدر تو.... هستی و میگی از غریبه شروع کنه 

چقدر چی؟

به تو چه ربطی داره مرتیکه خانمی

یه حرفه بین دوتا خانم، چون گفت شوهر بی غیرتش اونهمه مدت جوابشو نداده و تنهاش گذاشته و ایشون ب رفیقش پیام داده فهمیدم زیادی ساده س، وگرنه شما مردای هف خط ک همه غلطی میکنین هیچی هم گردن نمیگیرین، بعدشم، شما تو سایت زنونه چ غلطی میکنی دقیقا؟؟؟ حرفم میزنی؟؟؟ حداقل سکوت کن  با دامنت یه گوشه بشین سبیلت از زیر روسری نزنه بیرون

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
قبول کنید که اشتباه کردید با طرف حرف زدید...من خودم پسرم اگر یه زن برام این ایموجی و بفرسته حس میکنم ...

تو از اونایی هشتی که یه دختر بهت سلام میکنه میری پیش رفیقات میگی داشت بهم امار میداد🤣🤣نباش اینجوری

هول بودن اصلا چیز خوبی نیس ک با افتخار هم میای میگی

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

من که اصلا دوستای شوهرمو نمیشناسم تا چه برسه شمارشونو داشته باشم 

بعدم داشته باشم پیام بدم مثلا اون میخواد چی بگه که به مرد هفت پشت غریبه بوس بفرستم 😐😐😐

چیکار کردی اسییییی

قدحی پر بکن سر بکش جان مرا 🖤🌿

ببخشید اگر فقط چت باشه می تونید اسکرین شات بگیرید ولی اگر خیانت کرده باشید به همسرتون حق می دم خیانت خط قرمز خیلی از آدم هاست مرد و زن هم نداره

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان 
تو از اونایی هشتی که یه دختر بهت سلام میکنه میری پیش رفیقات میگی داشت بهم امار میداد🤣🤣نباش اینجوری ...

نه اصلا اینجوری نیست خیلی دارید ساده و بچه گانه به موضوع نگاه میکنید بعضی از ایموجی ها خاص هستن و بیانگر حس طرف مقابل هستن...یه چیزایی رو نمیشه گفت دیگه چی بگم...

با ادب باشیم،حرفای قشنگ به هم بزنیم،دل نشکنیم،زخم زبون از زخم شمشیر بد تره...

توباید یک جوری رفتار میکردی که اجازه ندی ازت تعریف کنه یا باید میگفتی نظر لطفتونه

شوهرت دوستشو نکشته

خیلی پولدارم😅
2706