2733
2734
عنوان

شوهرم میخواد طلاقم بده/خیانت+کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1971 بازدید | 78 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی که خربزه میخوره پای لرزش هم میشینه

عزیزمن ایشون الان خودشون ناراحت و نگران هستن

یه اشتباهی کردن 

شما الان جای سرزنش اگر میتونی راهنماییشون کن نه این که نمک بپاشی رو زخمشون

2731

خب از پیامهای که به اون اقا دادی شات بگیر براش بفرست یا به اون اقا پیام بده دعوا کن که چرا به شوهرم دروغ گفتی بعد اسکرین بگیر برا شوهرت بفرست.

واقعا چیزی بینتون نبوده؟

💞나는 그 사람의 머리카락이 엉킨 곳에 가서
دوسش دارم بخدا من خیانت نکردم بهش

حتما برو پیش مشاور

ادامه دادن رالطه ای که سر کوچک ترین چیزا بخای خودتو ب طرف ثابت کنی فقد عذاب دادن خودته

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
بله

مرسی از لطفتون خانم،خب اول اینکه کاش اون استیکر رو نمی‌دادین،بعدش هم بایستی با کسی از دوستای شوهرتون صحبت می‌کردین که آدم درست و باشرفی باشه خانم،الانم به نظر من شات از کل چت هاتون با دوست شوهرتون برا شوهرتون بدین تا متوجه بشه که رابطه ای نبوده و از همون دوست شوهرتون بگین واقعیت رو بگه 

کرم از خودته  با ی صحبت ساده کسی ایموجی  بوس نمیفرسته کسی هم بخاطر ی شکلک نمیگه طرف باهام ...

دقیقا منم همین نظرو دارم

کسی الکی نمیگه زنت با من رابطه داشته

حتما استارتر یه کاری کرده و نمیگه

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
حالا کاری به دروغای رفیقش ندارم یه درصد فکر کن شوهرت با دوستت کلی چت کنه آخرش هم واسه دوستت بوس بفر ...

میدونم چه غلطی کردم الان فقط به کمک نیاز دارم نمیدونم چیکار کنم چجوری درستش کنم

خدایا شکرت🤍🌱
ازم تعریف کرد منم اینو فرستادم👈🏻❤️💋💋 رو همین ایموجی صدتا حرف ساخته به شوهرم گفته

ایشالا که همینا باشه‌.

دیگه بهش نگو بع من فرصت دیگه بده.

بگو کاری نکردم دوستت مخاد زندگیمون بهم بزنه

تو با حرف زدنت خودتو گناه کار میکنی