2733
2734
عنوان

با حرفای بابام دلم شکست

96 بازدید | 4 پست

بابام رفتن مسافرت خانوادگی بعد من گفتم نمیام میمونم چون شوهرم نیست بابام داداشمو گذاشت باهام بمونه ک تنها نباشم . گفت تو هم بیا برو خونه پدر شوهرت ک تنها نمونی من ب خاطر یسری دلایل شخصی گفتم نمیام . دیگه داداشم باهام موند . بعدش شوهرم ب باباش گفته بود ک من خانومم و نمیفرستم  خونتون همینجا میمونه با داداشش چون دانشگاه داره . چند روز دیگه دانشگام باز میشه البته . حالا بابام رفته مسافرت اونجا پدر شوهرمو دیده . پدر شوهرم گفته چرا عروس مون نیومد چون دانشگاه داشت بابام گفته نه بابا دانشگاه نداره اصلا . همش بخاطر عروس شما پسر من باید اونجا بمونه مراقبش گرفتار کرده مارو . در صورتی ک من اصرار نکردم ک داداشم بمونه باهام . پدر شوهرمم گفته حتما از این ک بیاد خونمون یه غذایی درست کنه کاری کنه برامون ترسیدع نیومده دانشگاشو بهانه کرده . بابامم ک گفته اون اصلا دانشگا نداره . حالا من هجدهم باید برم سرکلاس . آبروی منو شوهرمو برد بابام با این حرفش حالا فک میکنن ما دروغگوییم . منم ب بابام گفتم مگه من بهتون اصرار کردم ک داداشم بمونه خودتون بزور گذاشتینش حالا همه جا هم رفتین این حرفا رو گفتین آبروی منو شوهرمو بردین . 

رب لا تذرنی فردا  و انت خیر الوارثین ( پروردگارا ای مهربانترین مهربانان مرا  تنها مگذار و یه نی نی به منم بده )  

اینم شانس من بدبخت . ای خدا خودت ببین . 

رب لا تذرنی فردا  و انت خیر الوارثین ( پروردگارا ای مهربانترین مهربانان مرا  تنها مگذار و یه نی نی به منم بده )  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خیلی بد شد که

کلا یجوری شد که نمیشه جمش کرد دیگه . بابام همیشه همینجوریه با حرفاش دلمو میشکنه