2737
2734
عنوان

مرتیکه ببینید چه عکسی فرستاده+📸

| مشاهده متن کامل بحث + 4361 بازدید | 107 پست
همکارشی؟  شاید تو محیط کار یکم اذیتت کنه

نه همکارش نیستم

اون منو اذیت کنه؟ بخواد دهن باز کنه چیزی بگه آبروشو میبرم جلو همکاراش

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، یک روزی در اون 5سال عاشقی من برای آخرین بار به تو گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم بار آخره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی و جای خالیت توی قلبم یه حفرهٔ همیشگیه که حتی با وجود خودتم دیگه پر نمیشه...)من بعد از تو زنده موندم ولی زندگی نکردم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اصلا رابطه من با ایشون رسمیه مسئول یه بخش اداره خصوصیه چرا اصلا عاشقانه یا این عکس مضحک؟ 

خببب دارم میگم دیگه مشکل از یارو بودههه حتی اگه هدفش حرف زدن بوده چیز بهتر میتونست بفرسته 

همه شب با فکر تو به سر بردم حتی یک شب میان خواب هم نیامدی...🍃
2731
پیج تو چ جوری داشت ؟ 

تلگرام فرستاد 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، یک روزی در اون 5سال عاشقی من برای آخرین بار به تو گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم بار آخره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی و جای خالیت توی قلبم یه حفرهٔ همیشگیه که حتی با وجود خودتم دیگه پر نمیشه...)من بعد از تو زنده موندم ولی زندگی نکردم/
یعنی چی این الان؟؟ واسهسی ک یه ارتباط رسمی باهاش دارید چرا همچین چیزی باید بفرسته 😐

ببخشید 

😂😂😂😂😂

❤️ لکستان ❤️.                                                                نوموخام صداته بشنوم تو این دیوانه خانه پس لطفا ریپ نزن اگه مخالف نظرمی   
یعنی چی این الان؟؟ واسهسی ک یه ارتباط رسمی باهاش دارید چرا همچین چیزی باید بفرسته 😐

یاد اون بازیگره تو ارباب حلقه‌ها افتادم

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
2740

مرتیکه غلط کرد این چه سمیه فرستاده

همکارت بود؟

دانشجو معلم 💭درخواست دوستی ندین اگه خیلی واجب بود تو یکی از تاپیکام اطلاع بدین ✨️ تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "

از خوندن کامنتا دارم شااااااخ در میارم 

بابا طرف همکارش هست و یک رابطه خیلی رسمی دارن 

دوستش هم نیست ،فقط همدیگه رو در محیط کار و رفت و آمد میبینن ،آخه طرف چرا باید همچین چیزی حتی فان رو بفرسته؟

اصلا میخواسته سر صحبت باز کنه میتونست یه عکس خنده دار محترمانه یا یه لطیفه محترمانه بفرسته و... 

اصلا درکتون نمیکنم برای چی باید هرچیزی رو بپذیریم و ترس از دست دادن مردها رو داشته باشیم؟

تازه طرف همکارشونه همکااااار ،و‌رابطه رسمی و غیر صمیمی دارن 

2706