2752
2734
عنوان

مرتیکه ببینید چه عکسی فرستاده+📸

| مشاهده متن کامل بحث + 4585 بازدید | 107 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فرق نمیکنه مرد یا زن خیلی چیز چرتی فرستاده بهرحال

و انَّ الله سیُعوِّضنا عما مَرَرنا بِه.                                         + خدا آنچه را که به ما گذشت جبران خواهد کرد ...🌱        دوستان هرکی امضامو میخونه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنه و دعام کنه بهش برسم اگه خوندی بهم بگو🥹🤍 زن آقا مهدیم🥺💍
ن مرد بود 😂🤧 موهاش سفید بود پیر بود 

در هر دوحالتش واقعا جا خوردم اعصابم بهم ریخت☹️

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. 

به نظرم در حد بلاک نبود 

باید سین میکردی جواب نمیدادی یا هم از این استیکرا میفرستادی 😐😐😐

ادامه می‌داد میگفتی خجالت بکش من شما رو آدم حسابی فرض میکردم بعد بلاک میکردی 

کاربری دست خودم و هَووم هست البته من کوچیکترم.
الان من بی جنبم نباید شوهر کنم ؟ من و نمیگیرن ایننننن چیه میگی اخه😐

به خدا بعضی دخترا یه رفتارایی نشون میدن عجیبو غریب من خودم همیشه طرف زن و دخترام همیشه اما از رفتاری بعضیاتون شاخ درمیارم و مطمئنم پسرا بیشتر شاخ درمیارن 

بله عزیزم اگه این پسر قصد جدی‌شدنه رابطه رو هم داشته که شاید بعدا میخواسته جدیش کنه مطمئن باش از رفتار این دختر خانم جا خورده و کلا منصرف شده مگر اینکه عاشششقق شده باشه که فکر نمیکنم تو دوران آشنایی همچین چیزی باشه نهایتشم میخواست نشون بده خیلی بهش برخورده یه استیکری‌چیزی‌میداد لحنشو سرسنگین تر میکرد بابت یه شوخی که حتی جنسی هم نبوده زده طرفو از همه جا بلاک کرده البته اگه زیر ۱۸ساله که حرفی نمیمونه چقد بعضیا مسخرن

به نظرم در حد بلاک نبود  باید سین میکردی جواب نمیدادی یا هم از این استیکرا میفرستادی 😐😐😐 ا ...

چه اهمیتی داره چی حسابش میکردم لیاقتش در همین حد بود حیف اون یه جمله‌ای که بخوام تایپ کنم واسه این ابله. 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. 
در هر دوحالتش واقعا جا خوردم اعصابم بهم ریخت☹️

حق داشتی بلخرع هرکس ی علایقی داره ی رفتاری داره دلیل نمیشه آدم از هرچی خوشش بیاد هرچی و به شوخی بگیره 

اصلا موضوعی ک فرستاده ام مسخرس دلیل نداشته عکس با موضوع ماساژ بفرسته !! اینجوری موندم سر بحث چی و میخواست باز کنه دقیقا 

همه شب با فکر تو به سر بردم حتی یک شب میان خواب هم نیامدی...🍃
به خدا بعضی دخترا یه رفتارایی نشون میدن عجیبو غریب من خودم همیشه طرف زن و دخترام همیشه اما از رفتاری ...

حالا به بلاک کردنش کاری ندارم خب ناراحت شده دیگه ولی اخه اون آدمم خنگ بوده همچین چیزی فرستاده ی عاشقانه می‌فرستاد خب کار خودشم سخت نمی‌کرد اون موضوعش چرت بوده😂🤧

همه شب با فکر تو به سر بردم حتی یک شب میان خواب هم نیامدی...🍃
به خدا بعضی دخترا یه رفتارایی نشون میدن عجیبو غریب من خودم همیشه طرف زن و دخترام همیشه اما از رفتاری ...

وای چقدر بعضیا رو میخن بیا برو بیرون تا حرف حسابی بارت نکردم چرت فکرمیکنی همه عین خودتن

تو بدبختی له له میزنی واسه مردا اخه این بیشرف شل مغز کیه که بخواد رابطه واسه من جدی کنه یا اصلا با من مهم باشه؟؟ کسی این تیپ عکسا واسش فانه معلومه چه گوهیه من صدسال به همچین تحفه ای تفم نمیندازم

حالا به بلاک کردنش کاری ندارم خب ناراحت شده دیگه ولی اخه اون آدمم خنگ بوده همچین چیزی فرستاده ی عاشق ...

عزیزم اصلا رابطه من با ایشون رسمیه مسئول یه بخش اداره خصوصیه چرا اصلا عاشقانه یا این عکس مضحک؟ 

وای چقدر بعضیا رو میخن بیا برو بیرون تا حرف حسابی بارت نکردم چرت فکرمیکنی همه عین خودتن تو بدبختی ل ...

شدید باهات موافقم 

میتونم بپرسم چند سالته؟

کاربری دست خودم و هَووم هست البته من کوچیکترم.
2706