2733
2734
عنوان

قطع ناگهانی علائم بارداری در هفته 9 حاملگی......ترو خدا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 136469 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان. من تو هفته ٤ هستم. ساک حاملگى تو سونو دیده شد ولى گفتن براى رویت جنین سه هفته دیگه برم. از دیشب ى حسى دارم ، انگار علائم باردارى کم شده. قبلاً شکمم برآمده بود زیرش ولى الان نه. درد سینه هام هم کمتر شده. درد و خونریزى ندارم. بنظرتون مشکلى هست؟؟
2731
سلام خانوما ایشالله هممون نی نی سالم و صالح به دنیا بیاریم ..خدا محافظ هممونه نگران هیچی نباشید فقط صلوات بفرستین ایت الکرسی بخونید روی شکمتون فوت کنید باور کنید حالتون از این رو به اون رو میشه...مثبت فک کنیم ..من دیروز بیمارستان بستری شدم بخاطر ویارم ولی همش با نینم حرف میزنم بهش میگ تقصیر تو نیست ..باهاش حرف بزنید..قران براش بخونید شعر براش بخونید..من هفته ی نه هستم ..مواظب خودتون باشید مامانا
سلام من هفته 7 هستم هنوز سونوقلب نرفتم .خداکنه قلبش تشکیل شده باشه خیلی استرس و نگرانی دارم.از اول حاملگی تا الان هیچ حالت تهوعی نداشتم علایمم هر دوسه روز یبار دل درد و کمر درد و سینه درد دارم
2740
دوستان سلام قطع شدن ویار علایم خوبی نیست
و همینطور لکه بینی در اوایل بارداری نشانه سقطه من دو بار سقط داشتم در هفته هشتم اولی دل درد و سوزش زیر دل
دومی کمر درد و درد بالای کمر و درد مثل تیر کشیدن در ران پا و شانه
خلاصه هر گونه درد و لکه بینی رو جدی بگیرید
و واقع بین باشید عزیزان
دوستان سلام قطع شدن ویار علایم خوبی نیست و همینطور لکه بینی در اوایل بارداری نشانه سقطه من دو بار س ...

عزیزم هر درد و لکه بینی نشانه ی سقط نیست درد اگر شبیه پریودی باشه و زود رفع بشه مشکلی نیست و همینطورلکه بینی گاهی ممکن به خاطره پر خونی رحم یا هماتوم باشه دلیل نمیشه تا لکه بینی کردی بگی وای بچم سقط شد پر از استرس بشی استرس از همه چی بدتره

من خودم یه سقط داشتم که از اولش هررروز لک میدیدم و درداشم خیلی شدید بود این بار دوم باردار شدم دردای پریود که زود قطع میشدن رو داشتم که الان دوماهم تموم شده دیگه ندارم لکه بینی هم داشتم که سه بار سونو شدم و خداروشکر همه چی خوب بود 

بهتر تو فضای مجازی حرف میزنیم طوری صحبت کنیم که کسی رو نگران نکنیم  صد در صد هر مادری نگران بچشه و کوچکترین علامتی رو سر سری نمیگیره 

سلام دوستان 

تجربه ام رو بنویسم حتما به درد یکی میخوره. ده روز پیش رفته بودم سونوگرافی. با اینکه هفته هفتم بودم هفته پنج نشون داد و ضربان قلب نداشت.  امروز با اجازه خودم رفتم سونو. توی سونو.سن بارداری هشت هفته نشون داد. قلبش رو دیدم صداش رو هم شنیدم. باورم نمیشد.  آخه علایم حاملگیم چند روزی بود که خیلی کم شده بود.  لک بینی هم داشتم. دیگه کم کم داشتم باور میکردم که پوچه.  ولی خدا چیز دیگه ای خواست.  

یاشا آنا وطن

خوب شد یادم انداختی امروز سینه درد نداشتم😨

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
2706