2752
2734
عنوان

بی بی چک

60 بازدید | 9 پست

یه روز از موعدم میگذره بی بی زدم الان منفی بودبار اول اقدام کردم ب بارداری اصلا نمیتونم تحمل کنم😢😭 ممکنه بعدا بزنم مثبت شه هیچ علائمی ندارم :(

اگه من الان تو یه تاپیک سرکاری دارم نظر میدم ایشالاااااااا استارترش به زمین گرم بخوره ک دروغ میگه   

عجله نکن و اضطراب نداشته با ش ان شاء الله زود باردار بشی اما ممکنه تا بدنت شرایطش رو پیدا بکنه چند ماه طول بکشه.

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره تا ده روز دیگه اگه پریود نشدی بزن بی بی چک

یعنی تو این فاصله اون هورمونه جفت تولید میشه؟ الان نبوده

اگه من الان تو یه تاپیک سرکاری دارم نظر میدم ایشالاااااااا استارترش به زمین گرم بخوره ک دروغ میگه   
2731
عجله نکن و اضطراب نداشته با ش ان شاء الله زود باردار بشی اما ممکنه تا بدنت شرایطش رو پیدا بکنه چند م ...

ممنون عزیزم ان شالله 🌱

عجله نکن منم مثل تو بودم چقدر ماخ اول غصه خوردم ولی بعد استرس رو از خودم دور کردم و سپردم به خدا و الحمدالله ماه دوم باردار شدم

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
عجله نکن منم مثل تو بودم چقدر ماخ اول غصه خوردم ولی بعد استرس رو از خودم دور کردم و سپردم به خدا و ا ...

استرس ندارم فقط عجله دارم و هیجان زدم ک زودتر مامان بشم😁💫

استرس ندارم فقط عجله دارم و هیجان زدم ک زودتر مامان بشم😁💫

منم دقیقا همین حس رو داشتم ولی نباید زیاد بهش فکر کنی

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤