2733
2739
عنوان

فوت رفیق

452 بازدید | 21 پست

تا حالا شده بهتون مثلا خبر فوت یکی از رفیق های نزدیکتون رو بدن..اون لحظه چه حسی داشتین..من خودم به شخصه یادمه انقدر تو شوک بود ..حتی توانایی اشک ریختن هم نداشتم

من رفته بودم عیادت برگشتم ..بعد خبرش اومد

نفس تنگی ..گریه..اصلا خفگی..

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
من ک هیچ رفیقی برام نمونده یا شوهر کردن مارو ول کردن یا فول تایم سر کارن مدت هاست کس رو ندارم ۴ کلمه ...

جمله آخرت نابودم کرد 🤣🤣🤣🤣

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

اره یکی از دوستانم.شاید زیاد صمیمی نبودیم. ولی خاطرات خوب زیادی باهم داشتیم.تا یک ماه فقط خاطراتش وحرفاش میومد توذهنم وبعدش هم اشک که تمام صورتم میپوشوند. اخرین بارکه دیدمش هرگز فکر نمیکردم این دیدار اخره😔

پارسا پسرمامان😍

فوت استادم، که هنوزم بعد از ده سال یادم میاد واقعا منقلب میشم و حالم بد میشه، خدا بیامرزتش

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                

خودکشی دوستم اصلا نمیتونم چیزی بگم یادم میاد حالم بد میشه روی قلبم حس سنگینی میکنم 

به امید آمدن فردایی که تمام دیروزها در مقابل شکوهش زانو بزنند   °🎡🪐~   ️هر کاربری رو بدون دلیل لایک کردم یعنی تو امضاش گفته برام دعا کنین من براش دعا کردم یا گفته صلوات بفرستین براش فرستادم و لایکش کردم.                                                           تلخ ترین لحظه شنیدن  خبر خودکشی دوست عزیزم  بود😭💔 
2706