2752
2734
عنوان

فوت رفیق

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 21 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فوت یکی از فامیلامون  یادم هم بره مامانش نمیزاره دم به دقیقه هی میگ از خاطراتش  انرژی من ...

چقدر سخته براش 

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست..من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...🙂

تقریبا شاید 15سال پیش دوم راهنمایی بودم دخترخاله دوستم اومد مدرسه رفتم پیشش گفتم از مهدیه چه خبر گفت دوروز پیش گاز میگیرتشون خودش و مامانش خفه شدن فوت کردن تا اخر زنگ فقط جیغ میزدم گریه میکردم یکی بود یه سال کوچیکتر ما. ازکنارم رد شد گفت حالا انقدر جیغ زدی گریه کردی برگشت؟ طفلک خودش سال بعد بخاطر بیماری فوت شدحیف شدن هردوشون هنوز نوجوون بودن هم دوستم هم اون دختر... 

حس بودنت، قشنگترین حس دنیاست❤️❤️همیشه باشی عشق من... 
2731
چقدر سخته براش 

اره سخته من یادم می افته چند شب نمی تونم بخوابم ولی مدام میگه و این تاثیری نداره ک هیچ بدتر حالمون خراب میشه دو ساله فوت شده جوان بود و جان سوز 

ولی کاری از دست ما بنده ها بر نمیاد 

به نظرت من چیکار کنم حالم بد نشه 

میدونم اونم دوست داره حرف بزنه و از خاطراتش بگه ولی احساس میکنم پیش من یکم زیاده از حد پیش میره 

من خودم قبل فوت بچه اش درگیر مشکلات روحی بودم و با حرفاش حالم بد میشه وسواس فکری و نشخوار فکری و غصه حرفاش ...

ولی با یکی دیگ میبینی میگ میخنده این لجمو درمیاره بیشتر ..

ورا این کار رو کرد مشکلش چی بود ؟ 

خداعالمه فقط میدونم شوهرشو دوست نداشت ولی شوهرش طلاقش نمیداد این وسط،دوتابچش بیچاره شدن

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷