2733
2734
عنوان

چ سیاستی بعد از تاهل یاد گرفتین؟

253 بازدید | 22 پست

ک قبلش خام بودین نمیدونستین؟؟ 

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...

با خانواده شوهر زیادی صمیمی ‌‌و‌گرم‌نشیم هرچقدر هم ک خوب باشن!

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همه رو همونجایی که لازمه جرشون بدم اونم از پهنا . نیام خونه و خودخوری کنم 

جر دادن یعنی چی 

با چ رفتارایی 

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...
همه رو همونجایی که لازمه جرشون بدم اونم از پهنا . نیام خونه و خودخوری کنم 

وای متخصر مفید🤣

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          
2740

یعنی سلیطه تر بیشتر میخانت و ازت حساب میبرن😂

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          

هر نخورومی یه بخورومی داره

اصطلاحا تو خرج کنی یکی دیگ هس بجای تو حق تو خرج کنه

مادر شوهر و خواهر شوهر جایگاهشون مشخصه حتی اگه ب لطافت گل هم باهات رفتار کردن نباید باهاشون صمیمی بشی خیلی رسمی و جدی باهاشون حرف بزنی و زیاد خونشون نری سبک میشه آدم ب شوهرت یاد بدی جلو فک و فامیلاش اسمت رو خالی صدا نزنه با لفظ خانم یا جان صدات کنه ینی احترام زیاد بزارم تا بقیه هم دستشون بیاد خدت هم همینکارو جلو فک و فامیل خدتون انجام بده تا خوشش بیاد مورد دیگه اینکه از شوهر باید همیشه پول طلب کرد و باید ب خدت برسی تا تو خرج بیوفته حتی وام و قسط خونه خیلی مهمه باید خونت همیشه تروتمیز باشه 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
من میرم افق. 🙁

😂😂😂

2706