2733
2739
عنوان

بیاین عکس نهارم و بزارم

815 بازدید | 68 پست

شمام دوس داشتین بزارین و بگین شام چی درست میکنید😩

آدم خوش قلبی بودم اما زندگی مسئله اش قلب نبود..! تو واگعی نیستی کیکی ولی من بکینگ پودرم ...من گندت کردم✌️

میرم هایپراستار همونجام ی چیزی میخوریم

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میرم هایپراستار همونجام ی چیزی میخوریم

خوشبحالت🤩

آدم خوش قلبی بودم اما زندگی مسئله اش قلب نبود..! تو واگعی نیستی کیکی ولی من بکینگ پودرم ...من گندت کردم✌️
2742

به به نوش جان

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
نوش جان😍 چکدرمه گذاشتم واسه شام

نوش جانت مال کدوم شهره این غذا

2740
خوشبحالت🤩

غذاهاش یکم سرده اگه خونه میموندیم ی فسنجون خوشمزه بار میذاشتم

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
غذاهاش یکم سرده اگه خونه میموندیم ی فسنجون خوشمزه بار میذاشتم

ب هرحال راحتی😂🤩

نوش جانت عزیزم 

ما شام احتمالااا عدسی داشته باشیم

بختیاریم🌱                                                   حتما سعی کنید با خدای مهربون رفیق باشید، تاثیرش رو توی زندگیتون میبینید.🌱❤💕
2706