2737
2739
عنوان

شوهری ک مواد رو تفریحی میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به مادرش نگو بزار برو کلا😐😐😐تو انگار متوجه نیستی مواده ها سیگار نیس مواده

نمی دونم شاید هم میفروشه اون چیزایی ک دیدم تو کیفش.واقعا نمیخوام جدا بشم ازش .بازم دوسش دارم.

2728

این شد زندگی دوست عزیز

دیگه تفریحی چه صیغه ایه؟

حال آخر هفته ها با دوستان یکی دو پیک مشروب شاید زیاد ضرر نداشته باشه

اما مواد مگه تفریحی میشه آخه؟ 

شما باید برای حریم خونه خودتون حرمت قائل باشید

خیلی ها رو میشناسم با شرایط شما حاضر به ادامه زندگی نمیشن

خانم شما چطور نگران اعتماد مردی هستید که نه برای شما ارزش قائله نه احترام میزاره نه اعتماد شما براش مهمه؟ این آدم اصلا به اینکه شما بهش اعتماد کنید یا نه فکر هم نمیکنه 

یکم بیشتر برای خودتون ارزش قائل بشید برای خودتون خط قرمز داشته باشید

2740
اره فک کنم

مشروب چون مذهبی ام کلا مخالفم اونو نظری ندارم عزیزم.

ولی مواد رو احتیاط کنه من شنیدم بعضی آقایون واسه رابطه جنسی هر از گاهی مصرف میکنن که تایمش طولانی بشه.🤕🤕😐😐🚶🚶

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
نه آزمایش برای عقد اینا دادیم معتاد ک نبود.تفننی میزنه اونم خیییییلیییی کم.

ی هفته نکشه آزمایش نشون نمیده

من موندم چی همچین آدمی میتونه براتون جذاب باشه

مطمئن باش خونه نمیمونی که بدو بدو بری با همچین آدمی ازدواج کنی

اوووو.👍

عزیزمییییی.😂😂😂😂

ولی از من به تو نصیحت به زور و بحث و دعوا سعی نکن از سرش بندازی چون جواب عکس میده.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
مشروب چون مذهبی ام کلا مخالفم اونو نظری ندارم عزیزم. ولی مواد رو احتیاط کنه من شنیدم بعضی آقایون وا ...

مشروب که زیان کمتری داره عزیزم

چقدر راحت در مورد مواد صحبت میکنید

بعد مگه قحطی اومده که باید بدو بدو رفت با هر کی از راه رسید

مشروب که زیان کمتری داره عزیزم چقدر راحت در مورد مواد صحبت میکنید بعد مگه قحطی اومده که باید بدو ب ...

چیزی که خدا میگن ضررش بیشتر از نفعشه رو ما نمی‌توانیم بگیم زیانش کمتره عزیزم!!

در مورد مواد راحت صحبت نمیکنم نمی‌خوام استارتر حساس بشه و بیخودی زندگیش تحت الشعاع قرار بگیره.

گفتم بهش که فقط احتیاط کنه همین.

بند آخر جمله رو متوجه نشدم فدات شم.❤️❤️❤️❤️🥰🥰

2706