2737
2739

قضیه مربوط به تقریبا چند ماه پیش تو شهر ما هستش یهو یادم افتاد 

یک زن و شوهر بودن که خوشبخت همدیگه رو دوست داشتن زیاد بعد برادر زنه زد پدر شوهرشو کشت 

به اینا مربوط نبود برادر زنه پیش پدر شوهرش کار می‌کرد اونجا سر کار و پول بحث کردن اینم عصبی شده هلش داده و اون افتاده مرده 

حالا زنه فقط همین یک برادر رو داره یعنی ۳ تا خواهرن و یک داداش و خب قاعدتاً براش بی اندازه عزیزه اونم که میگن پسره عاشق خواهراش بوده مخصوصا این

بعد جالب ترش اینجاست اینم تنها پسر مقتول مرحوم هستش اونا هم ۴ تا خواهرن و یک پسر

پسر مقتول که فقط میگه قصاص هیچ جوره هم کوتاه نمیاد 

از این ور زنه که عاشق تنها برادرشه و عاشق شوهرش و بچه اش (زندگی خیلی خوبی داشته)

همیشه که یادم می‌افته میگم هیچکس حتی دشمن خدا هم باشه جای اون زن نباشه

تو آتیشی که گیر کرده یعنی چه حالی داشته و داره در این چند ماه ؟ بهش فکر می‌کنم خیلی دلم براش میسوزه خیلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
از قصد نکشته میگن عصبی شدن این فقط هل داده که رد بشه بره یهو مقتول پاش گیر می‌کنه از ارتفاع افتاده&n ...

قتل غیر عمد واقعا نباید مجازاتش اعدام باشه اگه از رو کینه و دشمنی باشه باید اعدام شه 

چقدر زنه گناه داره

مگه دلسوزی بلای سر خودت میاره ؟ اینا فقط خرافاته که از بچگی کردن تو سر مردم ایران 

شنیده بودم اگر قضاوت کنی سر خودت میاد. ولی اینکه دلسوزی کنی سرت میاد رو نشنیده بودم😐

الان چی شده؟ قصاص شد؟ رضایت ندادن؟ طلاق گرفتن؟

طلاق نگرفتن

ولی خب با هم ارتباطی ندارن فقط تو یک خونه ان 

قصاص نشده ولی حکمش اومده

فکر کنم تو یکی دو ماه اخیر قصاص بشه

2706