2737
2734
عنوان

تو این قتل این زن بیشتر از هرکسی سوخت

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 36 پست
تواگه جای شوهر اون خانم بودی چکار میکردی یعنی عزیزترینت را یکی غیر عمد حتی میکشت

من بحثم این نیست من میگم چه طرف اعدام بشه چه اعدام نشه دیگه اون زندگی برای اون زن زندگی نمیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موافقم همیشه بینشون کینه هست

آره بابا. اگه حتی پسره هم بخواد از خون برادرزنش بگذره، مادر و خواهراش نمیگذرن. بعد از اعدام برادرزنه هم نه آتیش دل خانواده شوهره خاموش میشه و نه خانواده زنه دیگه این داماد رو قبول میکنن

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
این دیگه واسه این زن زندگی نمیشه

من بحثم این نیست من میگم چه طرف اعدام بشه چه اعدام نشه دیگه اون زندگی برای اون زن زندگی نمیشه اگر اعدامش کنه که اون زن هیچ وقت نمی‌تونه با شوهرش کنار بیاد

اگر اعدامش نکنه اون مرد هیچ وقت نمی‌تونه با خانواده زنش کنار بیاد

2742
من بحثم این نیست من میگم چه طرف اعدام بشه چه اعدام نشه دیگه اون زندگی برای اون زن زندگی نمیشه 

دقیقا خدا سر بدترین بنده هاشم چنین داستانی نیاره که هم مرد سوخته هم زنه خدا براهیچ کس نخواد هیچکس

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
مگه دلسوزی بلای سر خودت میاره ؟ اینا فقط خرافاته که از بچگی کردن تو سر مردم ایران 

ن عزیزم دلسوزی هم بده البته منم خیلی دلم برای بقیه میسوزه🥲

تا حالا سرم اومده خرافات نیس تجربه اس

برای شادی روح پدرم و برادرم صلوات و فاتحه بفرستین بهم بگین منم برای امواتتون بخونم