2733
2734
عنوان

تو این قتل این زن بیشتر از هرکسی سوخت

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 36 پست
فکر کنم قضاوت کردن سرت میاد دلسوزی رو نشنیدم

چرا عزیزم مثلا کسی تصادف کنه یا هرچیزی دلت بسوزه ما میگیم باسنتو نیشگون بگیر 😂

گاهی در وجودمان به قبرستانی محتاجیم برای چیزهایی که درونمان میمیرند.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خوب داداشه واس چی قتل کرده ؟؟ زنه هم اشتباه میکنه دل سوزی میکنه

از قصد نکشته میگن عصبی شدن این فقط هل داده که رد بشه بره یهو مقتول پاش گیر می‌کنه از ارتفاع افتاده

بعدشم از قصدم می‌کشته اون داداشه از بچگی با هم بزرگ شدن هزاران هزار خاطره دارن باهم از خون خودشه پاره تنشه

2731
از قصد نکشته میگن عصبی شدن این فقط هل داده که رد بشه بره یهو مقتول پاش گیر می‌کنه از ارتفاع افتاده ...

تواگه جای شوهر اون خانم بودی چکار میکردی یعنی عزیزترینت را یکی غیر عمد حتی میکشت

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

سلام

خدا سر هیچ بنده اش نیاره.

خدا خودش بهشون رحم کنه

انسان ممکن الخطاست؛ اما،جایز الخطانیست!. و بگو که بارالها مرا (همیشه به هر جا روم ) به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خود حجت روشنی که دائم یار و مددکار باشد عطا فرما.. سوره مبارکه اسرا آیه 80 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله ... الان ASfaa هستم.خداجونم شکرت
چه عجیب من نشنیدم😅 ولی نمیشه که آدم دلش نسوزه بهرحال آدمیم 

اره دلمون میسوزه برای همه چی اما مثلا مثل استارتر که هی،بهش فکر کنه ودلش خیلی زیاد بسوزه برای اون خانوم

گاهی در وجودمان به قبرستانی محتاجیم برای چیزهایی که درونمان میمیرند.
از قصد نکشته میگن عصبی شدن این فقط هل داده که رد بشه بره یهو مقتول پاش گیر می‌کنه از ارتفاع افتاده ...

بالاخره هلش داده اگه هلش نداده بود نمی افتاد بمیره قتل بر اثر یه اشتباه پیش میاد 

طلاق نگرفتن ولی خب با هم ارتباطی ندارن فقط تو یک خونه ان  قصاص نشده ولی حکمش اومده فکر کنم ت ...

یکی دوماه اخیر یعنی یکی دوماه گذشته!!!

الان اگه اعدام شده باشه شما باید باخبر باشید خب

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
میگی زندگیشون خوب بوده وعاشق هم بودن صدای دهل از دور خوشه...اگه عاشق زنش بود از برادرش میگذشت پس بدو ...

عزیزم طرف پدرشه بعد این عزیز دردونه پدرش بوده فقط همین یک پسر رو داشته چرا فکر می‌کنی راحته بخشیدن ؟

طرف از بچگی پدرش بوده قرار نیست هیچ وقت هیچکس جای پدرشو بگیره و تکرار بشه براش این زن فقط چند ساله وارد زندگیش شده ..از اون سمتم طرف از بچگی برادرشه و اینم چند ساله شوهرشه .. هرچقدر بینشان عشق باشه بازم

شرایط پیچیده است

اره دلمون میسوزه برای همه چی اما مثلا مثل استارتر که هی،بهش فکر کنه ودلش خیلی زیاد بسوزه برای اون خا ...

بله اینم درسته نباید خیلی بهش فکر کرد از این اتفاقا زیاده اگه به همش فکر کنیم دیونه میشیم

یکی دوماه اخیر یعنی یکی دوماه گذشته!!! الان اگه اعدام شده باشه شما باید باخبر باشید خب

یکی دوماه آینده اشتباه تایپی بود فقط می‌دونم حکمش اومده هنوز اعدام نشده