2733
2739

به علاقه و روحیه اش بستگی داره

یک نفر هست کلا  طاقت سر و کله زدن با نوجوانان نداره طاقت محدودیت های خاص محیط آموزشی رو نداره

دبیری واسش سخته

باز یکی هم ممکنه محیط بیمارستان و شیفت شب و خستگیش و رفتارای نامناسب همراه بعضی بیمارهای نداشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مدیر امر و نهی نمی کنه؟؟ بستگی به مدیر داره بعضی مدیرا خیلی دستور می دن و تو تدریس معلم دخالت می کن ...

اره واقعا ی سری مدیر ها خیلی مضخرف هستند.این هست بستگی داره دیگ حواسم نبود 

#انسانیت

دبیری/ پرستاری به شدت سخته مریض هایی که بو میدن بد رگن جیغ میزنن همراه مریض قر میزنه محیط آلوده بیمارستان شیفت شب /پرستار های مرد مزاحم ....ادامه بدم یا کافیه؟اما خوب از طرفی محیط دانشگاه علوم پزشکی خیلی باهال تر و باکلاس تر از دانشگاه فرهنگیانه

Nursing Stu👩🏼‍⚕️🩺💉
2728

من خودم رتبم هم به دبیری میخورد هم پرستاری 

ولی پرستاری رو انتخاب کردم چون واقعا به محیطش علاقه دارم 

من هیچ وقت نمیتونم تدریس کنم چون علاقه ندارم

الانم اصلا پشیمون نیستم 

لایک نکن مرسی 💙                                                                     نه تو آنی که همانی ؛ نه من آنم که تو دانی🤍🌱      یا امام رضا ضامن آهو شدی میشه ضامن منم بشی؟💕.          تایپ شخصیتی ESTJ💜
دبیری/ پرستاری به شدت سخته مریض هایی که بو میدن بد رگن جیغ میزنن همراه مریض قر میزنه محیط آلوده بیما ...

من دانشجوی پرستاری ام و وقتی از بیمارستان برای کارآموزی ها برمی گردم جدای از خستگی تا دو روز بوی بد بیمارستان رو توی دماغ و لباس هام حس می کنم

Nursing Stu👩🏼‍⚕️🩺💉
2738

دبیری

چاق و چله نیستم🦖                                                            ما فقط یکبار زندگی نمیکنیم... ما هر روز زندگی می کنیم🌱 اما فقط یکبار می‌میریم!                                                                     بیا زندگی کردنو به خودمون سخت نگیریم، بیا آروم تو ذهنمون تو قلبمون از زندگی لذت ببریم❤️‍🩹
چ مدت درس خوندی؟

اما خیلی محیط کثیف و آلوده ای داره/ البته بسته به روحیه خودتم داره / اما جلوی فامیل خیلی کلاس داره و محیط دانشگاهش خیلی باکلاسه / ولی کار فرهنگیان خیلی آسون تره به نظرم چون تعطیلات داره محیط تمیز همکار خانم دیگه همه جنبه های مثبت و منفی هر دو رو گفتم

Nursing Stu👩🏼‍⚕️🩺💉
اما خیلی محیط کثیف و آلوده ای داره/ البته بسته به روحیه خودتم داره / اما جلوی فامیل خیلی کلاس داره و ...

اتفاقا فامیلای ما انقدر بدشون از پرستار میاد میخان دختر بگیرن پرستار باشه قیدشو میزنن😂😂 چرا فرهنگیان نرفتی؟؟

اتفاقا فامیلای ما انقدر بدشون از پرستار میاد میخان دختر بگیرن پرستار باشه قیدشو میزنن😂😂 چرا فرهنگی ...

چون به محیط دانشگاه اش علاقه ندارم شبیه مدرسه بود و یک سری قوانین که داره مثل پوشش و اینا رو نمی تونستم رعایت کنم و اینکه نمی تونستم ۸ سال تعهد بدم تو خارج شهر کار کنم😁آره تو علوم پزشکی بچه ها با هم ازدواج می کنند چون همو بهتر درک می کنند و اینکه خوب بودن و بد بودن بستگی به خود فرد داره و اینکه توی همچنین محیط هایی نباید به پسر ها رو بدی و از همون اول باید حد و مرز ها رو باهاشون تعیین کنی

Nursing Stu👩🏼‍⚕️🩺💉
2706