2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا فامیلای ما انقدر بدشون از پرستار میاد میخان دختر بگیرن پرستار باشه قیدشو میزنن😂😂 چرا فرهنگی ...

😄❤️خوب پس برو فرهنگیان تا عروس شی اگر اینجورین /باز ما برعکس پسر عمه ی انترم تا بوی پول و موقعیت اجتماعی به مشامش خورده اومده جلو 😑😑ولی قبول نمی کنم چون خیلی دیر اومد دقیقا وقتی قبول شدم😑

Nursing Stu👩🏼‍⚕️🩺💉
2742
😄❤️خوب پس برو فرهنگیان تا عروس شی اگر اینجورین /باز ما برعکس پسر عمه ی انترم تا بوی پول و موقعیت اج ...

ن بابا من برای چیمه ک عروس شم اتفاقا میخام ی شغل داشته باشم هیچوقت ازدواج نکنم😂

اتفاقا اینم خوندم ک گفته بودی فرهنگیان میاری یا ن 🤣

خوبه حالا از پرستاری بد گفتم اگر خوب می گفتم چیکار می کردی😐😐😐😐ولی الان خیلی راضیم و جدای از کار سخت زندگی اجتماعی رو خیلی دوست دارم😐

Nursing Stu👩🏼‍⚕️🩺💉
خوبه حالا از پرستاری بد گفتم اگر خوب می گفتم چیکار می کردی😐😐😐😐ولی الان خیلی راضیم و جدای از کار ...

تو فعلا ترم دومی دوسال رفتی سرکار اونموقع میتونی بگی خوبه یا ن .

2740
تو فعلا ترم دومی دوسال رفتی سرکار اونموقع میتونی بگی خوبه یا ن .

الان تاپیک هات رو خوندم / پرستاری دولتی قبول شدی نرفتی ؟کاش اونو می رفتی در کنارش برای کنکور مجدد فرهنگیان می خوندی یا اگر علاقه به تدریس داری می تونی ادامه تحصیل بدی استاد دانشگاه بشی / الان همه ی استادامون دکتری یا ارشد پرستاری دارن / امیدوارم موفق بشی و هرچی به صلاحته پیش بیاد✨️🌱❤️

Nursing Stu👩🏼‍⚕️🩺💉