2737
2739

@اوج_آسمان    

فقط خودمو خودت 

عاقا من دیگه رد دادم 😐😂

هرچی مرده ب خاطر اون زن میگیرن خاک ب سرم 😱😂

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
شما اول از سر دوست داشتن و محبت و بعد فشار اون بی پدر و مادر

اینارو پسرا تو ذهن دخترا انداختن،همین دله بی صاحابمونم نبود تن ب این حقارت نمیدادیم

هرچندما تو ازدواجم نیاز محبت و روحیمون تامین ک نمیشه هیچ،رومونم به گاااج میره

ولی مردا هم به نیازشون میرین،هم هروقت نخواستنت میرن پی کارشون

اکثرا سر خانوما شیره مالیده میشع،ب جز یه عده خانم زرنگ

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر آدم برای رفع نیازهای عاطفی و تکمیل دینش نیاز به ازدواج داره زن و مرد هم نداره مرد تا ازدواج نکنه ...

👍

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 

بخدا سینگلی بهتره تا تحمل اینجور مردا که همش دنبال ...🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2731
اره خودمم ب این نتیجه رسیدم مجردی عشق دنیارو ببرم😂

افرین

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
😵‍💫

🙄🙄🙄

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2740
هر آدم برای رفع نیازهای عاطفی و تکمیل دینش نیاز به ازدواج داره زن و مرد هم نداره مرد تا ازدواج نکنه ...

اطرافم مردا بعد ازدواج تازه بچه میشن،یع بچه سرتق زبون نفهم

اینا شعاره

واقعا که😐😐 اینا چیه میگید؟

حقیقت تلخ

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
اطرافم مردا بعد ازدواج تازه بچه میشن،یع بچه سرتق زبون نفهم اینا شعاره

وای آره

بعدم ناز میکنن زن بدبختشون هی باید کوتاه بیاد

@اوج_آسمان     فقط خودمو خودت  عاقا من دیگه رد دادم 😐😂 هرچی مرده ب خاطر اون زن ...

اره دیگه پس چی فک کردی 

برا رضای خدا میان زن میگیرن پس🤣🤣🤣🤣

(بیشتر مردا) 

درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد فن هوتن می باشم❤
شوهر‌من فکر کنم براغذا ازدواج کرده چون وقتی دعوامون میشه تحریمه غذاییش میکنم زود تسلیم میشه میگه غلط ...

😂😂😂

2706