2733
2734
عنوان

هیکلم انگار کتابه صافه صاف اتوکشیده

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 40 پست

برعکس من تپلم😑حالا اگه چاق بودی دوست داشتی لاغر باشی

از هیکلت لذت ببر واسه خودت بدون دغدغه خوراکی بخور😌😌😌

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مثل خودت بودم ۴۰هم نمیشدم ی مدت قرص چاقی مصرف کردم ماه گزشته وزن کردم خودمو دیدم ۶۵ام چهارچشم شد ...

چند وقته خوردی من خوردم برگشت همش پف بود و صورتمو هم نابود کرد 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
2728
برعکس من تپلم😑حالا اگه چاق بودی دوست داشتی لاغر باشی از هیکلت لذت ببر واسه خودت بدون دغدغه خوراکی ...

چند کیلویی چ خوب دختر تپل باشع با نشاط و سرزنده

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
منم مثل خودت بودم ۴۰هم نمیشدم ی مدت قرص چاقی مصرف کردم ماه گزشته وزن کردم خودمو دیدم ۶۵ام چهارچشم شد ...

مصرفشو ک قطع کنی دقیقا برمیگردی سر خونه ی اول با کلی عوارض ک برای خودت جا گذاشتی

تجربه شو دارم 

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
میتونی ضرر همین گین آپو تو تاپیک بدترین پوستم ببینی 😅🥲

شاید باورت نشه من خریدم صدوپنجاه تومن اومدم همه از عوارض گفتن دست نزدم بهش همینجوری مونده

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
قدت چنده

۱۶۲

2740

سیب زمینی تخم مرغ آبپز با کره و سس 

سیب زمینی سرخ کرده با سس

۲ تا نون خامه ای یا شیرینی بلافاصله بعد از ناهار شام

نودل ؛ماکارونی؛ الویه ؛سالاد ماکارونی ؛ذرت مکزیکی؛نوشابه ؛ژله

شیرخشک و پودر سویق چاقی عطاری بخر 

روزانه شیر؛ موز؛بستنی ؛گردو؛خامه؛خرما مخلوط و میکس کن بخور میتونی توش سویق چاقی هم عطاری دارن بگیری مخلوط کنی بخوری؛بعد از ناهار شام بخور

اینا رو بخور چاق میشی

بعد بارداری ازدواج اینا فشنگ چاق میشی 

من قبل از ازدواج ۴۰ کیلو بودم الان با دو تا بچه ۳۹ کیلو شدم💔🤕

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
۴۰..۱۶۲

برای اضافه وزن معقول باید ورزش کنی بهترین ورزش برای اینکار بدنسازیه و در کنارش تغذیه با پروتئین و کربوهیدرات مناسب و خواب شب که مهمترین اصله

حالا ممکنه بگی بدنسازی خوشم نمیاد اما عیبی نداره ولی بهت بگم اگر میزان کالری خودتو با تغذیه ببری بالا و ورزش نکنی میشه چربی شکم و پهلو که بعدها میشه پشیمونی اصلی زندگیت

از سایتا و پیجا قرص نگیری یه وقت 

اگه خواستی قرص گیاهی ای چیزی برای اشتها و چاقی بگیری خواهشا از عطاری ای جایی که نزدیکت باشه و معتبر باشه

مم دیدم جواب داده و اثرش موندگاره 

باید برنامه غذاییتو درست کنی با مصرف قرصا 

بحای ۳ وعده ۴ وعده غذه بخور 

صبحانه مفصل و کامل 

خرما بخور مغذیجات بخور

چیزی نیست که راه حلی نداشته باشه دختر خوب

2706