2737
2739
عنوان

به پدر دخترم واقعیتو گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2501 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از همسر اولت چرا جداشدی؟همسر فعلیت با این ویژگی ها یعنی بهتره؟

خیلی رفیق باز بود. شوهر دومم خیلی ادم خوبی بود همیشه البته شاید به ظاهر. این اواخر بخاطر مشکلات کاری خیلی عصبیه اصلا یه ادم دیگه شده. سر کارم نمیره من با یه تودلی میرم سر کار نمی‌دونم چی بگم بخدا شرمنده ی خودم و دخترم شدم دلم خونه.

2731
خیلی رفیق باز بود. شوهر دومم خیلی ادم خوبی بود همیشه البته شاید به ظاهر. این اواخر بخاطر مشکلات کاری ...

اخه رفیق بازی دلیل بود برای جداشدن اونم با وجود بچه باید گذشت میکردی چی بگم بخدا انشالله که بخاطر مشکلات کاری باشه اخلاقش

بیخیال بابا مگه زندگی مال همست  ؟!
به خدا فکر نمیکردم اینجوری بشه همیشه با بچم خوب بود میگفت ریحانه رو خیلی دوست دارم.

به هرحال پدرش نیس.اون تایمی که خونه نیستی بچه رو ببر مهد.انقد ادم چیزای وحشتناک میشنوه جرات نداره با بابای خود بچه تنها بزاره چه برسه مرد غریبه.بعدم به باباش چرا گفتی.اگه انتظار داری شوهرت مثل بچه خودش نگهش داره که باید تنبیه هارو هم خودتون تو خونه به توافق برسین سرش.نه اینکه یکی بیرون از خونه بخواد دخالت کنه

2740
دیشب ساعت ۱۱ گفتی پس فردا روز دیدارهای بعد کله صبح ساعت ۸میگی شوهر سابق بت اومده بچه را بردی ...

تا صبح گریه کردم برا بچم نمیشد به پدرش نگم. هفت صبح رفتم در خونش قبل اینکه بره سر مغازه بهش گفتم واقعیتو

عزیزم با بچت صحبت کردی ازار جنسی ای بهش نرسیده باشه؟ داستان رو تعریف کرد برات؟

یا خدا نه ازار جنسی امکان نداره شوهرم این کارو نمیکنه اصلا نمیشه. چلی بچم حرف نمیزد فقط گریه میکرد اما شوهرم هرچقدرم عوضی باشه نمیتونه اینکارو بکنه که

یا خدا نه ازار جنسی امکان نداره شوهرم این کارو نمیکنه اصلا نمیشه. چلی بچم حرف نمیزد فقط گریه میکرد ا ...

عزیزم حالا شما از بچتون بخواید یبار داستان رو تعریف کنه براتون

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
رفیق باز بود  هر شب مس.ت میکرد خستم کرده بود دیگه

نمیدونم چی بگم والا.. سعی کنید یه جاهایی دروغ بگید.. الان این حجم استرس رو با وضع بارداری و اینا چطور میخاین بگذرونید اخه.. بعدم دیگه شوهر سابقتون نباید هوارهوار کنه.. بگو عرضه داشتی یه کاری میکردی طلاق نمیگرفتم.. اینقدر بی عرضه ای نتونستی زندگیتو حفظ کنی الان میخای چکار کنی.. هرکار کنه خودش باید جواب پس بده..