2737
2734
عنوان

بچه ای که ۶تا دندون داره و ۱۸ ماهه بشه میشه از شیر گرفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 108 بازدید | 21 پست
الان همه چی میخوره دیگه؟

ن بابا،فعلا ک تا یه مدت تو یه حالتی مثل قهره بخاطر می می

ولی خب یکم آرومتر بشه وقتی گشنه بشه میخوره

اول عاشق بوده یا معشوق              استارتر محترمی ک تو تاپیکت پست میزارم،بابا یه اِهنی اُهنی...
نمیخوره

اشکال نداره عزیزم سعی کن اگه شیرخرما یا شیرموز دوست داره بهش بدی اگر هم نخورد سعی کن لبنیات بهش زیاد بدی مثل ماست و پنیر دختر من هم شیر گاو نخورد ولی اگه خدایی نکرده اسهال شد بهش موز زیاد بده

درخواست ممنوع🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه کارو میکنم ولی باز فقط منو میبینه و می می یادش نمیره اصلا نمیخوابه،یه هفته اس نخوابیدم

به سینه لاک قرمز بزن بگو اوف شده.. چون لاک پاک نمیشه باور میکنه...من همه چی زدم ولی پاک میشد میفهمید ولی لاک زدم چون تو حموم و.. هم میدید پاک نشده و اوف هنوز هست نازش میکرد ولی نمیخواست که بخوره..

چون وابسته است بهش اجازه بده دست بزنه ناز بکنه سرشو بزاره روش تا وابستگی عاطفیش تموم شه..جنگ نکن...اضطراب میگیره..بدتر اذیتت میکنه و بغلت میکنه و نمیزاره لحظه ای ازش دور شی ..ولی اروم آروم که حس کنه اوفه هم دردی میکنه باهات و بهت محبت هم میکنه توام نوازشش کن بوسش کن خوراکی هایی که دوست داره بهش بده کارتونهایی که دوست داره براش بزار ،هم بازی که کنارش بازی کنه براش جور کن،حالا همسایه فامیل پارک هرچی.. که بازی کنه خوش بگذرونه یادش بره

به سینه لاک قرمز بزن بگو اوف شده.. چون لاک پاک نمیشه باور میکنه...من همه چی زدم ولی پاک میشد میفهمید ...

همه این کارارو واقعا میکنم،روسینم چسب زدم دستنزد بهش

پسربزرگم ۴ سالشه همش باهاش بازی میکنه

ولی ایشون از اول بدقلق و بد خواب بود،الانم ک دیگه بدتر شده

دیگه کمر و زانو و سر و سینم از درد دارن فریاد میزنن

اول عاشق بوده یا معشوق              استارتر محترمی ک تو تاپیکت پست میزارم،بابا یه اِهنی اُهنی...
2728
به سینه لاک قرمز بزن بگو اوف شده.. چون لاک پاک نمیشه باور میکنه...من همه چی زدم ولی پاک میشد میفهمید ...

ینی اصلا یه هفتس نذاشته بخوابم

الهی خدا بابت این صبرت یه اجر بزرگ برات بنویسه🤲

این دعای شما همه خستگیای منو از بین برد

ممنونم

چقد قلب مهربونی دارید♥️