2737
2734

برا دندون دراوردن خیلی شیر میخوره 

از شیر بگیریش اذیت نمیشه؟ 

تو بهار میشه از شیر گرفت؟ تو خرداد منظورمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان یه هفتس دارن پسرمو از شیر میگیرم

۱۹ ماهشه ۸ تا دندون داره

ینی دهنم سرویس شد انقد ک سخته

اول عاشق بوده یا معشوق              نی نی سایت همون جاییه ک میام ۵  دیقه چرخ بزنم برم،یهو میبینم 4 ساعت گذشته🫠
2731
اره اینم همینه  چندتا دندون داره؟

۱۲تا، الآنم ۴تا داره باهم درمیاره انقدر که اذیت میشه من بهش استامینیفون میدم یکم آروم میشه

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2740
دندوناشون‌کم نیست بنظرت برا از شیر گرفتن؟

نمیدونم من ک پشیمون شدم انقد اذیت کرد،ولی چون شیر مونده بود تو سینم نتونستم بدم،چون شنیدم بمونه فاسد میشه

اول عاشق بوده یا معشوق              نی نی سایت همون جاییه ک میام ۵  دیقه چرخ بزنم برم،یهو میبینم 4 ساعت گذشته🫠
۱۲تا، الآنم ۴تا داره باهم درمیاره انقدر که اذیت میشه من بهش استامینیفون میدم یکم آروم میشه

خب مال شما دیگه ماشالله کامل میتونه بخوره ولی این چی همش ۶ تا دارهاز تختا هم نداره هنوز

ببرش پارک  خونه مامانت  ببرش حموم آب بازی

همه کارو میکنم ولی باز فقط منو میبینه و می می یادش نمیره

اصلا نمیخوابه،یه هفته اس نخوابیدم

2706