2733
2734
عنوان

خونه بوی پا و جوراب میده حالم داره بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 52 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جوابشو بشور تو کفشش جوش شیرین بریز زیره کفش یعنی.قبلش کفشش رو بشور بذار جلوآفتاب.خشک ک شد جوش شیرین بریز داخل کفشش.جورابشم تند تند بشور.از در ک میاد تو براش تشت ولرم درست کن بذار پاهاشو بندازه تو لگن بشوره دیگه 😬بگو خواستم خستگی دربره😆

2731
🤣🤣🤣🤣

باور کن تحملش خیلی سخته استارتر حق داره یه آقایی رو می شناسم به این مورد اهمیت نمیده یعنی خونه هرکسی میره مردم رو کلافه میکنه

هرچی بهش میگیم انگار نه انگار تمام اون محیطی که هست پر میشه از بوی بد پا و جورابش

پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت

تو دستشویی یه تشت پر اب کن یه کم کولر بریز داخلش بوگو از در اومدی برو پات رو بزار داخل اون 

یه حوله کهنه هم بزار جلو در بگو پات رو بزار رو این

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
کفشاشو بشور عزیزم. جوراباشم هر روز شسته بپوشه بره سرکار. اینجوری بو نمیگیره

بخدا میشورم من روزی دوبار لباسشویرو روشن میکنم یه جوری شده لباسشویه هرروز یه جاش خراب میشه از بس لباسو پتو شستم کتونیاشم هفته ای یه بار میشورم اما میگفت دمپایی پوشیده بودم من موندم بخدا

بخدا میشورم من روزی دوبار لباسشویرو روشن میکنم یه جوری شده لباسشویه هرروز یه جاش خراب میشه از بس لبا ...

پس یه جا بو مونده. اینجوری که نوشتی امکان نداره پا در حدی بو بگیره که ازار دهنده باشه