2737
2734
عنوان

خانواده شوهرم دیشب چقدر اذیت کردند

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 34 پست
چند می‌خواستیم بریم  در کل من خودم یکی بخواد بهم بگه بیا فلان مراسم مذهبی  لج میکنم نمیرم ...

باز خوبه اهمیت میدن و میگن 

منم خوشم نمیاد اما وقتی ببینم یکی‌ ارزش می‌زاره و مهمه میرم واس احترامم شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند می‌خواستیم بریم  در کل من خودم یکی بخواد بهم بگه بیا فلان مراسم مذهبی  لج میکنم نمیرم ...

مثل منی😄😄 منم لج میکنم،  من خودم جاهای زیارتی یا مذهبی بخوام برم به همه میگم که اونجا میرم برای خلوت و عبادت خوشم نمیاد کسی باهام بیاد یا دسته جمعی بریم، پیک نیک که نیست، حالا شما هم سری دیگه بهشون بگید 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

خانم خیلی خوبه مراسم شب احیا شرکت کنی ولی اگه به هر دلیلی نمی خواستی بری میگفتی نمیتونم بیام،واسه سحری هم که بیدارتون کردن بهتون لطف کردن حالا اگه شما به هر دلیلی عذر دارید به شوهرت میگفتی

مثل منی😄😄 منم لج میکنم،  من خودم جاهای زیارتی یا مذهبی بخوام برم به همه میگم که اونجا میرم بر ...

نه اونا نمیگفتن دسته جمعی 

ولی درکل مراسم مذهبی  به خود آدم ربط داره ، بدم میاد دیگران بگن برو نرو

2738

می دونم رفتارشون رو مخه 

ولی من ی خانواده شوهر دارم به من نمیگن تا حیاط خونه بیا با هم بریم. نمیدونم کدوم یکیش بهتره ،ولی من اوایل که ازدواج کردم اذیت میشدم از کم محلیشون ،ولی الان دیگه نه ،راضی هم هستم ،خودمم شدم مثل اونا 

و خدایی که در این نزدیکیست...
ناشکری نکن من آرزو دارم خانواده شوهرم بهم بگن بیا با هم بریم تا دم در دریغ

منم

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 
تو مسجد دورهم باشن  چه جالب

خیلی حال و هوای معنوی خاصی داره که عبادات این شب ها رو کنار اعضای خانواده و در مسجد بگذرونید..

با هم دعا بخونین،با هم نماز بخونین...

حال و هوای وصف نشدنی داره..

امتحان کنید😊♥️

حالا اگر با عروس دیگه شون یا خواهرشوهرت میرفتن مسجد و مراسم شب احیا و به شما نمی‌گفتن تاپیک میزدی که ما توی یه ساختمون هستیم ولی به من محل ندادن تعارف نکردن منو با خودشون نبردن .....

2706