2733
2734
عنوان

خانواده شوهرم دیشب چقدر اذیت کردند

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 34 پست

نیت بدی ندارند و به نظرم کار اشتباهی هم نکردند 

شما اگر بدون سحری روزه میگیری میتونی بهشون بگی که برای سحر بیدار کردن ما به زحمت نیفتید بدون سحری روزه میگیرم 

درمورد لج کردن شما برای شرکت در مراسم احیا شب های قدر هم به نظرم یه مقدار رفتار بچگانه ای هست چون شرکت در مراسم احیا سود و خیرش برای خودت هست بنابراین انگار با خودت لج کردی 

بنظرم مشکل شما با کمی روراستی و صداقت حل میشه اولش یکم اذیت میشن و جبهه میگیرن ولی کم کم میپذیرنش راحت بگید که قرار نیست روزه بگیرید یا سحر بیدار شید یا قرار نیست برید مسجد

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند می‌خواستیم بریم  در کل من خودم یکی بخواد بهم بگه بیا فلان مراسم مذهبی  لج میکنم نمیرم ...

مشکل اینه تو دلتون یه چیز رفتارتون یه چیز دهنتون یه چیز دیگه میگه.اگه حرف عمل یکی نباشه همین میشه شما و شوهرتون درست و کامل توضیح می‌دادید امشب نمیخواید جایی برید و سحری هم نمی‌خورید

مشکل اینه تو دلتون یه چیز رفتارتون یه چیز دهنتون یه چیز دیگه میگه.اگه حرف عمل یکی نباشه همین میشه شم ...

مشکل این بود به تصمیم نرسیده بودیم ,نمی‌دونستیم میریم یا نه فعلا خوابیده بودیم

2728