2737
2739
ترس و اضطرابم زیاده..بااین حال که تو باقی مسایل قدرت یادگیریم خیلی خوبه نمی دونم چرا در رانندگی کامل ...

استرس همه چیزو خراب میکنه تمرکز ادم بهم میزنه اصلا استرس نداشته باش اصلا چیز خاصی ی سه تا پداله که باید فقط یاد بگیر چجوری استفاده کنی ازش همین دیگه هیچی نداره استرس مانع یادگیریت میشه اصلا استرس نداشته باش اروم باش با افکار خوب خودتو آروم کن  و تمرکزت رو کامل بزار روی رانندگی اونوقت خیلی قشنگ یاد میگیری عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون بابت دلگرمیتون💖حرفاتون ارامم کرد... من گواهینامه دارم ولی حتی از مربی هم خجالت میکشم بااین و ...

من چندین ساله رانندگی میکنم یادت باشه تصادف همیشه هست .و خیلی وقت ها تو مقصر نیستی و کاری نمیتونی بکنی راننده خوب اونیه که اصلا جریمه نشه و به قوانیین احترام بزاره

2731
ممنون بابت دلگرمیتون💖حرفاتون ارامم کرد... من گواهینامه دارم ولی حتی از مربی هم خجالت میکشم بااین و ...

عزیزمی❤️😘من واقعیتو بهت گفتم همینکه ماشینو روشن کردی یعنی شما توانایی رانندگی رو داری فقط خیلی به استرست فکر میکنی سعی کن فقط تمرکزت رو بزاری روی ماشین و یادگیری اصلا با خودت نگو من استرس دارم چیز خاصی نیست قبل اینکه بری واسه یادگیری ازهرچیزی که میترسی رو کاغذ بنویسش و سعیتو بکن که اصلا بهش فکر نکنی من مطمئنم شما رانندگیتم خیلی عالیه فقط بخاطر استرست هول میشی اگه استرستو بزاری کنار بهت قول میدم رانندگیت عالیه سعی کن خودتو آروم کنی وباخودت بگی من رو ماشین تسلط کامل دارم اون موقع از مدل رانندگیت کیف میکنی اصلا خجالت نکش مگه چیه منم گواهینامه داشتم دوباره رفتم پیش مربی 

2738

ی دوسه باری شد اره مالیدم و خب جاهاشم هنوز معلومه دیمه تقصیر تو ک نیست هرجی بیشتر رانندگی کنی مسلط تر میشی 

من بعد یسال راه افتادم ذره ذره الاتو سه ساله خیلی بهتر شدم فقط اتوبان نمیرم 

این اپیکیشن های شبیه سازی رانندگی هم به امادگی ذهنیت کمک میکنه

یکیش داشتم..همه مراحلش چندبار باز یکردم ولی  رانندگی درواقعیت یچیز دیگس....یه دوستی بهم پیشنهاد چیدن مانع و ردشدن ازلاشون داد..متاسفانه جاشو ندارم...این بهترین تمرین برای کسی مثل منه

ی دوسه باری شد اره مالیدم و خب جاهاشم هنوز معلومه دیمه تقصیر تو ک نیست هرجی بیشتر رانندگی کنی مسلط ت ...

اتوبان هم قوانین خودشو داره لاین عوض نکنی و ... هیچ مشکلی پیش نمیاد فاصله طولی ...

عزیزمی❤️😘من واقعیتو بهت گفتم همینکه ماشینو روشن کردی یعنی شما توانایی رانندگی رو داری فقط خیلی به ا ...

کسایی که بعد گواهینامه میزن پیش مربی حداقل یه متوسط توان و مهارت دارن من اونم ندارم🤦

من اولا با پیکان داغون بابا بزرگم رفتم چون داغون بود استرس نداشتم خدارو شکر تصادفم نکردم الان بین شهری و پارک تنگ و اینا راحت میرم 

با ماشین صفر و گرون 

دکی
2706