2737
2734

من اوایل هیچی بلد نبودم ماشین بابا برداشتم بزورگرقتیم البته😅

رفتیم ک با ابجیم تا خونمون برم که نزدیکه

زدم ب دور برگردون

۷ ت خرج برداشت😅😅😅

جلو داغون شد 😅😅

خودمم نفهمیدم چجوری زدم اصلا 🙄

دیگ یکسال گذشته هیچکس خر هم نمی‌ده دستم 😅

اولین و آخرین بار شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از یک سال قبل گواهینامه رانندگی میکردم

الان دوساله گرفتم اوایل نه چون با احتیاط رانندگی میکردم

ولی بعدا آره یه بار گوشی نگاه میکردم ازپشت زدم به یه ماشین دیگه البته توترافیک بودم چیزی نشد 

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2740
من امشب مالیدم به دیوار پارکینگ😖😖 چقدر طول مشید کامل تو جاهای تنگ و شلوغ مسلط بشین

با احتیاط برو و آینه هارو چک کن به فکر ماشین پشت سر هم نباش یعنی اینکه نگو وای چقدر منتظر موند الانه که بوق بزنه 

کلیپ اموزشی هم ببین

لطفـا لایک نکن🙂🙏

همیشه حواستون به آینه ها و اطراف باشه حتی باید بیشتر از اینکه حواستون به جلو باشه

موقع دور زدن یا چرخش راهنما بزنید و آینه رو چک کنید

صندلی رو عقب نبرید جوری که جلو کاپوت رو نبینید بخدا خوابیده رانندگی کردن شما رو کول نشون نمیده

هرکی گفت مدرک تحصیلی مهم نیست، دانشگاه مهم نیست، سطح خانوادگی و فرهنگ مهم نیست محکم بزنید توی گوشش. جهان بینی آدم ها و شخصیتشون در خانواده و محل تحصیل و کار شکل میگیره! آینده ی آدم ها شخصیت آدم ها همیناستتحصیلات و لول خانوادگی فقط برای کسایی مهم نیست که ندارنشفقط کسایی میگن تحصیلات شعور نمیاره که تحصیلات ندارن تحصیلات با خودش جهان بینی و بینش و شعور میارهاگر میبینید که یکی تحصیلات داره و بیشعور هست به این دلیله که قبل تحصیلاتش خیلی بیشعورتررررر بوده و الان بیشعور هست
فقط با تمرین و تکرار زیادی راننده حرفه ای میشی 

اره دقیقا فقط بارانندگی بیشتر قلقش دست آدم میاد 

من جاریم وخواهرشوهرم یه بارم تمدیدکردن گواهینامشونوهنوز پشت ماشین ننشستن

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2706