2752
2734
 با احتیاط برو و آینه هارو چک کن به فکر ماشین پشت سر هم نباش کلیپ اموزشی هم ببین

انقدر چسبودندم دیوار که الان ماشین چسبده به دیوار سمت راست اون پلاستیک بغلشم جداشده منتظرم پدر م بیدارشه دست گلمو‌ببینه🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اقایون بعد عمری رانندگی مگه تصادف نمیکنن؟تصادف یه حادثه ناگهانیه و نباید بابتش خودتو سرزنش کنی 

اون اوایل دوسه بار کوبیدم جدول و یبارم مالیدم ب ماشین بغلی تو پارک 😆الان پامو میزارم رو گاز پرواززززززز 

بازم عجله داشته باشم یهو تق اینه رو میکوبم 😂

2731

یه ماشین مدل پایین بگیرید انقدر بزنید در و دیوار تا یاد بگیرید...شهرستانا که راحت میشه یاد گرفت خلوته...تهران یکم سخت تره ولی یاد بگیری حرفه ای میشی

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉
اره دقیقا فقط بارانندگی بیشتر قلقش دست آدم میاد  من جاریم وخواهرشوهرم یه بارم تمدیدکردن گواهین ...

من خودم سه ساله میشینم منم اولاش خیلی میترسیدم ولی الان هزارماشالله با کلی تمرین تکرار بدترین و سختترین جاده هاروهم نشستم هردفعه میریم مسافرت شوهرم کلا خوابه😅دیگه ا من خیالش راحته با تمرین تکرار خیلی زود راه میفتی...(شمام اینطورین ؟من وقتی میبینم خانم پشت فرموناست خیلی خیلی کیف میکنم و افتخار میکنم بهشون واقعا لذت میبرم از زانندگیشون یجور احساس غرور دارم واسشون )

انقدر چسبودندم دیوار که الان ماشین چسبده به دیوار سمت راست اون پلاستیک بغلشم جداشده منتظرم پدر م بید ...

مهم اعتماد به نفسه وای اگه اعتماد به نفس ادم بره دیگه میترسه دستش بگیره😣

به حق همین شبا هم تو و هم من رانندگی مون عالی بشه

لطفـا لایک نکن🙂🙏
تصادف داشتین تاحالا؟

والا تصادف نه ولی ماشینو اون اولا خیلی به اینور اونور مالیدم مثلا دیوار ستون 😅😂🤦‍♀️از کنار در رد شدم به دیوار کشیده شده....ولی الان دیگه خداروشکر راه افتادم نه دیگه

من خودم سه ساله میشینم منم اولاش خیلی میترسیدم ولی الان هزارماشالله با کلی تمرین تکرار بدترین و سختت ...

خدارو شکر عزیزم 

نه من بیشتر میترسم چون واقعا خیلی بی احتیاطن هرررخوانومی رو میبینم پشت فرمون انگار چیزی به نام آینه وجود نداره یا مثلا توخیابون به جز خودشون هیچ ماشینی نیست یهووومیپیچین جلو آدم همینجور سرشونومیندازن پایین میرن

البته جسارت نباشه ها همه اینجوری نیستن ولی خیلیاشون اونجوری رانندگی میکنن من خودم حق تقدموکامل رعایت میکنم 

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂

من گواهینامه گرفتم شوهرم برام یه ۲۰۶ گرفت ولی اجازه نمی‌داد تنهایی جایی برم میگفت من باید کنارت بشینم تا ۱ سال تا فول بشی ...منم خیلی ناراحت بودم تا اینکه یه روز جمعه ۶صبح تنهایی از تهران اومدم گیلان و ۱۰صبح بهش زنگ زدم گفتم من ویلا بابااینام بیا نهار منتظریم...طفلی از تعجب  هم هنگ کرده هم گیج شده بود میگفت عجبا مگه مریضی دختر خب منم میبردی حالاباید چند ساعت رانندگی کنم...خلاصه بعد این قضیه مطمعن شد رانندگیم خوبه دیگه بهم کاری نداشت  

2706