2733
2739
یعنی چی چشم به دست شوهره ، وظیفه مرد هست که نا به و تمام مخارج همسرش بدون هیچ منتی بده و تازه زنه با ...

همین دیگه 

من از جایگاه اجتماعی و اعتماد به نفس و پیشرفت فردی صحبت میکنم 

شما همه اش میگی پول 

طرز فکر ها و فرهنگ ها خیلیییی فرق داره 

حتما خانم شما تنها نیازش پول هست که راضیه و خوشحال

نه سال 98 شر کت کردن الان سخت تر شده اون زمان جذب راحت تر بود. اتفاقا تنها سالی بود که بومی رو برداش ...

دعا کن منم آزمون دبیری امسال قبول بشم 😔

موفق باشی عزیزم

اگه علاقه مندی به طور رایگان طب سنتی یاد بگیری و درآمد کسب بکنی اطلاع بده دوست من 🩷باور کن اگه دوسال پیش شروع میکردی الان جایگاهتو داشتی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله ولی خوب با وجود دو تا بچه کوچیک نسبت به بقیه شغل ها برای من مناسب تر بود که الان شده مایه ی دردس ...

خیلی متاسفم ،منم یجورایی معلمم ،با مدارس جهت مشاوره تحصیلی و خانواده و... همکاری دارم .واقعا حقوق معلم برای آقا خوب نیست ولی برای خانم به شرطی فقط ماله خودش،باشه و در زندگی خرج نکنه خوبه ولی اگر بنا به کمک خرج باشه هیچی نیست. در کنار شغل معلمی حتما باید شغل دومی باشه تا بشه زندگی کرد 

خوب اگر نمی تونی یه شغلی انتخاب کن که این قدر ساعت کاریش بالا نباشه  اینکه شغل شما ساعت کاری ن ...

در ضمن استقامت بدنی زن و مرد یک دنیا باهم فرق داره 

درسته شما از منطق حرف میزنی من از تجربه من خاک بازارو خوردم شما از دور نشستی با منطقت تحلیل میکنی

2728
همین دیگه  من از جایگاه اجتماعی و اعتماد به نفس و پیشرفت فردی صحبت میکنم  شما همه اش میگ ...

عریزم کدوم جایگاه اجتماعی الان همش باید زیردست باشی پیشرفتم نداره منظورت اگه پیشرفت مالی باشه اولیه ولی پیشرفت دیگ ..

اگه علاقه مندی به طور رایگان طب سنتی یاد بگیری و درآمد کسب بکنی اطلاع بده دوست من 🩷باور کن اگه دوسال پیش شروع میکردی الان جایگاهتو داشتی 
خیلی متاسفم ،منم یجورایی معلمم ،با مدارس جهت مشاوره تحصیلی و خانواده و... همکاری دارم .واقعا حقوق مع ...

مشاوره خانواده مرتبط با رشتتونه .خیلی دوست دارم برای ارشد بخونم ولی غیرمرتبط با رشته لیسانسمه

عزیزم مثل اینکه خوابی  وقتی قانون کار ۸ ساعته چه شغلیو بجز شغل ازاد و معلمی میشه انتخاب کرد که ...

خوقت داری جواب خودت رو میدی 

خو من چی بگم بهت ؟ 

آدمی که رفته زحمت کشیده مهارت یاد گرفته و علاقه داره به کارش و داره براش زحمت میکشه ...یعنی یه آدم با غیرت و موفق 

اون وقت شما میگی حالا طرف رفته درس خونده و این همه با اشتیاق مهارت یاد گرفته بره بشینه تو خونه و آرزوهاش رو چال کنه ؟ منطقیه؟ 

هر چیزی بهایی داره 

بهای موفقیت هم تلاش و زحمت و وقته 

خوقت داری جواب خودت رو میدی  خو من چی بگم بهت ؟  آدمی که رفته زحمت کشیده مهارت یاد گرفته ...

آدم درس میخونه از تحطیلش جهت کار استفاده نمیکنه حس تباهی میکنه به مدت کار غیرمرتبط رفتم دیوونه شدم

2738
همین دیگه  من از جایگاه اجتماعی و اعتماد به نفس و پیشرفت فردی صحبت میکنم  شما همه اش میگ ...

شا اصلا متوجه پیامم نشدین، پس با قطعیت قضاوت نکنید که نمی تونید از خانمم حلالیت بگیرید. اتفاقا خانمم ارشد ملی داره و سطح سواد و فرهنگ همچیش بالاست . منظورم یک خانم خانه دار با سواد که بتونه فرزند سالم و درستی تحویل جامعه بده خیلی ارزشش از،کار کردن و درآمد بهتره. اصلا هم درآمد و کار کردن زن در بیرون از خآنه به زن شخصیت ،فرهنگ و اعتماد به نفس نمیده، خیلی زنان خانه دار هستند که از خیلی زنان شاغل با اعتماد به نفستر و باشخصیت تر. پس همه جوره اش هست و نباید کلی گفت .در ضمن منم منظورم با شما نبود کلی نظرم گفتم وگرنه خانمم هنوز هم در خیلی همایش ها به عنوان سخنران و مجری جلسات که خانم هستند شرکت میکنه 

خوقت داری جواب خودت رو میدی  خو من چی بگم بهت ؟  آدمی که رفته زحمت کشیده مهارت یاد گرفته ...

عزیزم خیلی کم سن بنظر میرسی بحث با تو بی فایدست منم روزی با همین رویا شروع کردم تا زمانی که تجربه نکردی درکی نمیتونی داشته باشی

روز خوش 

وا  چی میگی تو  تو خونه نشستن و چشمت به دست شوهرت باشه آسیب زا نیست ؟  کسی که خودش ...

ولی  باز هم وظیفه همسرته که خرجی بده و شما اصلا یک ریال هم از پولتون خرج زندگی مشترک نکنید و اگر هم کردین لطف خودتونه ، البته همسرتان هم میتونه شاکی بشه و ادعا کنه که بیرون کار میکنی از حق اون زده میشه حالا حتی اگر 5 ساعت تدریس مدرسه باشه. البته هیچ همسری اینطوری نمیگه ،فقط جهت بررسی جوانب امر بود . در کل همین معلمی شما اگر ابتدایی باشید فرسوده می شید ولی متوسطه اول یا دوم خیلی راحت و خوبه چون 24 ساعت می تونید تو دو روز بچینید ولی ابتدایی باید5روز برسد ولی متوسطه ساعاتش دست خود دبیر هست

عزیزم خیلی کم سن بنظر میرسی بحث با تو بی فایدست منم روزی با همین رویا شروع کردم تا زمانی که تجربه نک ...

درست می فرمایید 

بعضی از خانم ها هم مثل شما هستن دیگه 

دلشون می خواد یکی دیگه خرجشون رو بده و خودشون راحت تو خونه بخوابن 

طرز فکرها و دید آدم ها نسبت به زندگی متفاوته 

روز شما هم خوش