2733
2739
عنوان

من ناراحت شدم بنظرتون حق داشتم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 61 پست
وا ریموو نداش که چه دوستای اسکولی بودن اسکول تر از دوستای من😂😐

اخه من خودم داشتم میرفتم گفتم شاید زشت باشه لفت بدم :// بعد تق دیدم ریمو شدم

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
وقتی ریموت کردن یعنی هنو شناخت کامل نداری وگرنه ادم هیچ وقت نمیادبگه همکلاسی یارفیقمو ریموکن😂💔

خب حالا تو چرا خوشحالی از ناراحتی ی ادم

انسانیت نداری مگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به شما ربطی داشت؟ من فقط از ناراحتیم گفتم

اولا حتما ربط داره ک اینجا سوال عمومی میپرسن ونظر بقیه رو میخان ومطمئنا هرکسی نظری داره .دوما من فقط خاستم خاهرانه بهت تلنگر بزنم یه وقت خودتو ب دردسر نندازی عزیزم در هرصورت صلاح مملکت خویش خسروان دانند موفق باشی عزیزم

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
خب حالا تو چرا خوشحالی از ناراحتی ی ادم انسانیت نداری مگه

عشقم ناناحت نشو

کلن ذاتم جوری نی که ا ناراحتی کسی خوشحال شم اشتباه فهمیدی❤🦦

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2728
چرا باید ناراحت بشی؟  اصلا شأن تو بود جایی باشی که اعضاش مهمونی مختلط میرن؟  تو که روزه می ...

این چرتوو پرتا چیه میگی

مگ میخواستیم بریم دیسکو

۱۰ تا ادم میشینن دورهم شام و اینا میخورن دیگ

گناهش کجا بود

چ افکار سمی داری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اولا حتما ربط داره ک اینجا سوال عمومی میپرسن ونظر بقیه رو میخان ومطمئنا هرکسی نظری داره .دوما من فقط ...

عزیزم سنم کم نیس خودم میدونم درست غلط چیه پامو نمیذارم جایی ک نمیشناسم و تعداد زیاد باشن ک بخواد خطری واسم ایجاد بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

با اینبیشعورا دوس نشو چون هیچ فایده ای برای آدم ندارن دوستیشون دوستیه خاله خرسه ست ما چندبار جایی دعوت میشدیم اینا مشروب تعارف میکردن من نمیخورم خودشون میخوردن خب من نمخورم دیگه علاقه ای به الکل ندارم اینا برای من قیافه میگیرفتن میگفتم خب چرا باید انقد کوته فکر باشن من خوردن اونارو یپذیرم اونا نخوردن من رو نه دیگه کاا ت کردم

2740
عزیزم سنم کم نیس خودم میدونم درست غلط چیه پامو نمیذارم جایی ک نمیشناسم و تعداد زیاد باشن ک بخواد خطر ...

بخدا کسایی بودن بادچهل سال سن براشون مشکل پیش اومد۶ .ولی در هرصورت حتما حواست هست دیگه .الانم بنظرم همون فهمیدن تو زیاد دربند بودن تو گروه اونا نیستی 

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
برای بنویس نه مهم نیست اتفاقا خودم داشتم میرفتم همون بهتر که ریمو کردی جای من اونجا نبود بگو خیلی فا ...

نه اینجوری نگیا چون این متن که میگه خیلی ناراحت شدم و نشستم گریه کردم و دارم از حسودی مهمونی شما پاره میشم

وا اصلا این عتیقه هارو از کجا آورده بودی؟

بچه های دانشگاه.خیلی صمیمی نبودیم

منو واس اینک درسام خوب بود میخواستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اینجوری نگیا چون این متن که میگه خیلی ناراحت شدم و نشستم گریه کردم و دارم از حسودی مهمونی شما پار ...

ن بابا اینو نگفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با اینبیشعورا دوس نشو چون هیچ فایده ای برای آدم ندارن دوستیشون دوستیه خاله خرسه ست ما چندبار جایی دع ...

منم الکل نمیخورم سیگار و قلیونم نمیکشم فقط بازی و اینا....

شایدم من املم اخه این چیزا دیگ الان مده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706