2737
2739
عنوان

من ناراحت شدم بنظرتون حق داشتم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی فقط تو نمیخاسی بری، همه اعضا میخاسن برن ؟

ن یکی دیگم میگف دوس پسرم نمیاد منم نمیام 

نمیدونم چیشد دیگه

منک سینگلم

تازه من میخواستم با شال بشینم فک کنم مسخرم میکردن

قبلا پارتی رفتم با حجاب نشستم

خیلی مذهبی نیستما ولی چون از بچگی حجاب داشتم اصلا راحت نیستم

مثلا عکس پروفایلم سرلختم توش داره.البته کامل نه ی قسمتی از موهام مشخصه

ولی ادم جلوم باشه روم نمیشه سرم لخت باشه

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731
چجوری به هر ادمی اعتمادمیکنی؟_

هر ادمی چیه بچه های دانشگامون بودن دورهمی فارغ التحصیلی بود کلا هم ۱۰ نفر بودیم همرو ۴ ساله میشناسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ناراحت شدم منو ریمو کردن اخه خودم میخواستم لفت بدم ولی گفتم شاید درست نباشه

بهتر

ببین چه شری توش بوده خداوندتوروازمنجلابش کشیده بیرون

توکلت بخداباشه

انشاءالله بهترین دوستانصیبت بشن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
چه بی شخصیت بودن همون بهتر که ریمو کردن جای تو، توی همچین جاهایی نیست

تا قبل ریمو دودل بودم بعد اینک ریمو کردن گفتم خوب شد نرفتم

بچه های دانشگاه بودن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر ادمی چیه بچه های دانشگامون بودن دورهمی فارغ التحصیلی بود کلا هم ۱۰ نفر بودیم همرو ۴ ساله میشناسم

وقتی ریموت کردن یعنی هنو شناخت کامل نداری وگرنه ادم هیچ وقت نمیادبگه همکلاسی یارفیقمو ریموکن😂💔

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2740
بقیه کی بودن ؟ غریبه بودن ؟ دوست و آشنا بودن ؟ بهتر که نرفتی  با آدمای به درد نخور رابطه نداش ...

بچه های دانشگاه.دورهمی فارغ التحصیلی بود.کلا ۱۰ نفر بودیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن یکی دیگم میگف دوس پسرم نمیاد منم نمیام  نمیدونم چیشد دیگه منک سینگلم تازه من میخواستم با ش ...

خب به طور کلی یا با گروهی بچرخ که استانداردهاشون مثل خودت باشه، و یا با گروهی که به خواست و نحوه پوشش کس دیگه کار ندارن

بله ریمو کردن بدون هیچ صحبتی حس منفی میده، اما بیخیالش، بعضیا درک معاشرت رو ندارند 

هشت سین 
خوبه که نرفتی واقعا میگم رفتن به ی کافه تنهایی ب بیشتر اینا می ارزه

دلم گرفت ازکارشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه مخصوص مهمونی بود؟ آدمای مهمونی رو چند وقت باهم دوست بودین؟

بچه های دانشگاه.۴ سال.دورهمی فارغ التحصیلی.زیر ۱۰ نفر بودیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبه که نرفتی مهمونی مختلط خارج شهر با شمایی که اهل روزه ای یکم یجوریه....لابد خیری توش بوده

اونام روزه میگیرن ولی حجاب ندارن

اونطوری نیستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هم روزه میگیری هم مهمونی مختلط میری ؟اینم یادت باشه یه لحظه غفلت ی عمر پشیمانی وبازی با ابروی خانواد ...

به شما ربطی داشت؟ من فقط از ناراحتیم گفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چرا باید ناراحت بشی؟  اصلا شأن تو بود جایی باشی که اعضاش مهمونی مختلط میرن؟  تو که روزه میگیری قطعا بهروابط دحتر و پسر و حلالو حرومشم پایبندی پس شأنت اینجور جاهای سخیف نیست.  دیگه خودت میدونی کسی که مهمونی مختلط میره هرکار دیگه ای خم ازش برمیاد و انجام میده

2706