2733
2739
عنوان

امشب تو مسجد یه خانومی سر بچه‌ام داد زد...

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 41 پست

مگه مسجد مال اونه؟

واسه چی ناراحت شدی و وایستادی گوش دادی؟

برا خودمم خیلی پیش اومده

چون پسر من خیلی شیطونه.

با صدای بلند و طلبکار تر از اون، بهش گفتم مسجد بیشتر از اینکه جای تو باشه، جای بچه هاست

جوابشونو نمیدید که پررو میشن

البته مخالف بی ادبی و دعوا و فحشم. چون حرمت خونه خدا رو باید نگه داشت.

ولی باید با کمال جدیت، جواب داد.

وای خانومه چقدر بیشعور و بی حیا بوده کسی حق نداره سر بچه های مردم داد بزنه اونم بچه ۲ ساله وای خدا مگه بچه ۲ ساله از زندگی چی می‌دونه که گفته گمشو احمق زنیکه بعضیا فقط سنشون میره بالا تر مغزشون اصلا قد نمی‌کشه 😔😏😏😏

‏واسه جا کردن خودتون تو قلب کسی، خودتون رو کوچیک نکنید، یه نفرو پیدا کنید که قلبش اندازه خودتون بزرگ باشه.🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهم رفته بودیم مسجد

ولی انقددددرررر سروصدای بچه ها زیاد بود که اصلا از حرفای سخنران متوجه نشدیم

بچه ها و سروصدای زنا تو مسجد خیلیییی زیاده

حداقل بچه هارو کنار خودتون نگهدارید  نه اینکه باهم میوفتن به سروصدا

2731

کل عباداتش صفر شد 

چون کاری کرد از مذهبی بودن و مسجد رفتن بدت بیاد، 

اینقدر شعور نداشته بچه دو ساله حالیش نیست ک تکرار هم کرده 

من بودم احتمالا میگفتم دوست دارم شما سختته بشین تو خونه 

فاز ناظم بودن برداشتی

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.

ما هم کوچیک بودیم مسجد می‌رفتیم با بچه ها میشستیم بازی میکردیم و شیطونی ( بچه بودیم ) آخرش یه مامانامون نمی‌دونم چی گفتن که مامانم اصلا سمت اون مسجد نرفت 

البته همیشه مامانم بهم می‌گفت آنقدر سر و صدا نکنید 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
تو مسجد از اینجور آدما زیاد هست یا تو هم باید مثل خودشون وحشی باشی یا جای مسجد بچه رو اماکن فرهنگی ب ...

موافقم بچه رو ببر اماکن فرهنگی تاریخی یاد بگیره ، خیلی هم قشنگن من امروز رفتم سعدآباد رو دیدم بلیطشم گرون نیست ببرش موزه های اونجا

نوع برخورد اون خانم درست نبوده ولی اصل حرفش درست بوده!

مسجد و هیات پارک نیست!

بچه‌ها رو باید پیش خودتون نگه دارید

راست میگه

اگر اون فرشها گوله شده قل میخورد میوفتاد روی بچه‌ها بیشتر زهر مارتون میشد

واقعا گاهی اوقات بچه‌ها موجب زحمت سایر عبادت‌کنندگان هستند.

مسجد جای عبادت و آرامشه نه بازی بچه‌ها

امیدوارم اونقدر منصف و منطقی باشید که بپذیرید و به من هجمه نیارید

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2738
ما هم کوچیک بودیم مسجد می‌رفتیم با بچه ها میشستیم بازی میکردیم و شیطونی ( بچه بودیم ) آخرش یه مامانا ...

الان فیضش میبرن مساجد فقط آدم های پیر میرن اونم اگر برن 

من ک کلا نمیرم 

بعضیا ک خیلی مذهبین کلی سرتا پاتو نگاه میکنن انگار اوشون آدم بهشتی ماهم الان میبرن جهنم 

با چشاشون نشون میدن دارن تو دلشون میگن😅

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.
ماهم رفته بودیم مسجد ولی انقددددرررر سروصدای بچه ها زیاد بود که اصلا از حرفای سخنران متوجه نشدیم ب ...

دقیقا...

من خودم شخصا خانمهایی که با هم حرف میزنند و یا بچه‌هاشون سر و صدا میکنند و موجب بهم ریختن تمرکزم در مسجد و هیات میشن نمیبخشم!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

منم کلا خوشم نمیاد توی محافل خاص بچه ها بازی و شلوغ کاری میکنن مثلا وسط عروسی یا عزا... با این حال اگه من بودم زنه رو جر میدادم میگفتم تو بیشتر احتیاج به تریت داری پیره خر

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
2706