2737
2734
عنوان

امشب تو مسجد یه خانومی سر بچه‌ام داد زد...

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 41 پست

اسی ببخشید امشبم جوشن میخونن؟

میگن تو بهشت 🏞یه ظرف بزرگ سیب زمینی سرخ کرده میزارن جلوت 🍟هربار که برمیداری یه فرشته دستتو ناز میکنه🧚‍♀️ میگه زیاد درست کردم 😍واسه ی خورشت هم نیست☺ با خیال راحت بخور😋😇 (جدید نیستم دوبار ترکیدم😒)

اون خانم کارش اشتباه بوده ولی دلیل نمیشه بچه هاتون مسجد رو بزارن رو سرشون

درسته تو روایات اومده از رفتار با بچه و... ولی نگفتن از اون ور بوم بیفتید که بچه ها اینقدرر سر و صدا کنن بقیه متوجه نشن سخنران چی میگه !

یه عده هم کلا تو سال هیچ کدام از اعمال رو انجام نمیدن و کاهلی میکنن الان اب پیدا کردن کوتاهی خودشونو نصبت میدن به رفتار اینجور ادما  از اب گلالود اینجا هم ماهی میگیرید؟  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا... من خودم شخصا خانمهایی که با هم حرف میزنند و یا بچه‌هاشون سر و صدا میکنند و موجب بهم ریختن ...

صدای بلندگوها ک خیلی زیاده! بدون بلندگو مگه حرف میزنن ؟ 

البته من مسجد نمیرم خیلی وقته با تلویزیون پیش میرم بدون هیچ دغدغه ای 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.

واقعا نمیدونم اینجور آدما چجور می‌خوان جواب پس بدن

جایی که من میرم یه جاهایی گذاشتن واسه بچه ها 

بازی میکنن ، نقاشی میکشن 

بعضیا هم پیش مامانشون می‌مونن اسباب بازی میارن کسی کارشون نداره 

پارسال هم یه جایی رفته بودم مراسمش واسه مادرای بچه دار بود خیلی از بچه ها پیش مادراشون بودن 

بعضیا هم یه قسمت دیگه توپ بازی میکردن ، مربی داشتن و کلی بازی های مختلف 

خیلی بهشون خوش می‌گذشت 

اینطوری آدم دلش شاد میشه که این بچه ها و مادراشونو میبینه 

2728
موافقم بچه رو ببر اماکن فرهنگی تاریخی یاد بگیره ، خیلی هم قشنگن من امروز رفتم سعدآباد رو دیدم بلیطشم ...

البته منظورش از اماکن فرهنگی  در این مورد،موزه واماکن تاریخی نبود..مکانهای فرهنگی که برای بچه ها هم برنامه دارن تا سرگرم باشن ووالدین بتونن به مراسم مذهبی خودشون برست.مسجد واماکن مذهبی جای خود، اونجا ها هم‌جای خودش خوب وتاثیرگذاره.

پارسا پسرمامان😍
ماهم رفته بودیم مسجد ولی انقددددرررر سروصدای بچه ها زیاد بود که اصلا از حرفای سخنران متوجه نشدیم ب ...

به عقیده من اگر هیچ زن و بزرگسالی هم نیاد مسجد و چیزی نفهمه بهتر از اینه که بچه ها نیان...

متاسفانه همین شده که مساجد شبیه خانه سالمندان شدن،همه نوجوونا و بچه ها فراری ان از مسجد

خب بچه بچه اس،باید سر صدا و شادی کنه

اگر قرار باشه مثل یه محیط نظامی بشینه کنار مادرش و هیچ لذتی از اون محیط نبره پس رغبتی نمیکنه برا شرکت تو این مراسم ها

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
2740

من اصلا کار اون خانوم رو تایید نمیکنم چون نشانه مومن حسن خلق هست ولی کار شما هم اصلا درست نیست بچه ها باید مسجد بیایند ولی فکر نکنن اومدن پارک ،وبه بدو بدو وسرو صدا بگذرونن ،باید با خودت خوراکی ،اسباب بازی ،دفتر نقاشی ببری وکنار خودت بشینه هم سرگرم بشه وهم مزاحم بقیه افراد نشه .واقعا در بعضی جاها مادرها کلا از بچه ها غافلند وحال بقیه افراد حاضردر اون جلسه کاملا گرفته میشه واصلا اون مجلس قابل استفاده نیست .

صدای بلندگوها ک خیلی زیاده! بدون بلندگو مگه حرف میزنن ؟  البته من مسجد نمیرم خیلی وقته با ت ...

خدا خیر بده بعضی از خانم ها وبچه داریشون رو که صدای بلندگو دیگه جوابگو نیست امسال نیمه شعبان یه مسجد رفتیم اینقدر صدای خانمها توقسمت حسینیه مسجد زیاد بود که نه تنها صدای خانم ها صدای اقایون هم درامده بود ،از بس صدای بچه ها ومادرهاشون زیاد بود .

الان فیضش میبرن مساجد فقط آدم های پیر میرن اونم اگر برن  من ک کلا نمیرم  بعضیا ک خیلی مذ ...

بله موافقم . الان خونمون عوض شده میریم مسجد سن پایین فقط ما هستیم و اصلا بچه توی این مسجد نیست مگر روز های خاص 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟

خاک تو سر خشکه مقدسش خدا شفاش بده منم دخترم دوساله هست اگه کسی ناراحتیش کنه خیلی بهم برمی خوره به اون زنک می گفتی داد نزن دیوانه وحشی

https://mastura.ir/?invite=FKfQ4VAgqmحجاب از نظر ائمه علیهم السلام: *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند! *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳) *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱) *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹) من به آدمهای بد زندگیم یه تشکربزر گ بدهکارم اونا بهم یاد دادن عاشق خودم باشم