2733
2734

امشب رفته بودیم مسجد ولی خیلی ناراحت برگشتم خونه

بچه هامون داشتن بازی میکردن...و دیگه آخر مجلس بود و روضه خون هم کارش تموم شده بود...یه قسمت مسجد چند تا فرش روی هم گذاشته بودن و بچه‌ها داشتن اونجا بازی میکردن...یه دفعه یه خانومی جیغ زد سر بچه‌ها گفت گم‌شید اونور....من فکر کردم اشتباه شنیدم...برگشتم نگاه کردم سمت بچه هارو...دیدم همه بچه‌ها دویدن پیش مامانشون ولی دختر من که دوسالشه آروم میومد پایین چون می‌ترسید بیفته زمین...یه دفعه دوباره اون خانومه جیغ زد سر دخترم که گمشو ببینم...بعد دخترم از ترسش دوید سمت من.و اون خانومه ازین که دخترم ترسید خنده‌اش گرفت و خندید....بعد من دیدم بچه بغض کرده...ناراحت شدم...رفتم به خانومه گفتم چرا سر بچه من جیغ زدی اونم گفت بچه هاتونو پیش خودتون نگه دارید اینجا پارک نیست که و ازینجور حرفا...منم گفتم بچه اینجور جاها باید یاد بگیره که بیاد مسجد در آینده من نمیتونم پیش خودم زندانی کنم بچه رو که...اونم گفت اصلا مسجد نیا...به من میگه بچه‌تون رو تربیت نکردید...بچه دو ساله رو...خلاصه چهار تا دری وری دیگه گفت و رفت...منم خیلی ناراحت شدم...مثلا رفته بودم با خدا درد و دل کنم دلم باز شه...من که چندین سال بود اون مسجد نمی‌رفتم...چون با شوهرم هیئت های معروف میریم که تو همه‌اش بچه هارواحترام میذارن....ولی خیلی دلم شکست و حلالش نمیکنم..

من باشم با بچه کوچیک مسجد نمیرم 

خودم مجردم خیلی وقته نمیرم خونه راحتم

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

متاسفم برای این افراد 

پیامبر نمازش رو زودتر خوند بخاطر اینکه صدای گریه یه بچه رو شنیده بود و میخواست مادرش نمازش تموم بشه که بچه رو آروم کنه 

اونوقت اینا نه تنها دین ندارن بلکه بویی از انسانیت و شخصیت هم نبردن

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2740

همینه دیگ 

پیرزنای مسجد فک میکنن فقط برای روضه و گریه ست .نمیفهمه بچه باید بیاد ببینه بازی کنه سروصدا کنه 

خوش بگذرونه تو مسجد ک بزرگ شد بازم دلش بخواد بیاد 

نکه نثل ماها فراری باشه 

نمیدونم کی این نسل غرغرو  و حوصله سر بر منتقرض میشن .همه جا همینه عزیزم

برای همینه هیئت هامون شلوغ و مسجد ها خلوت

میشه برای تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟❤️

کارشون خیلی اشتباهه. برا منم‌ پیش اومده، تو مسجد یه خانم با چهره ی کریه بچه ها رو دعوا می کرد که بشینن سر جاشون و حتی دستشو دراز می کرد که بزندشون، دخترم با ترس اومد کنار من و دیگه از جاش تکون نخورد خیلی ناراحت شدم

بزرگی گفتن که باید ترسید از عاقبت مسجدی که در اون صدای بازی بچه ها نباشه کارشون اشتباه بوده اون خانوم 

حالا دختر شما خیلی کوچولوعه چطور اجازه دادی تو جمع بچه های بزرگتر از خودش بره رو فرش ها خدایی نکرده می افتاد چی

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)

کار اون خانم که خیلی اشتباهه ولی کار شما هم درست نبوده نمیشه بچه رو اونم دوساله ولش کنی بره بازی. و سرو صدا کنه کنه عزبزم

ماهم بچه بودیم مامانم برامون اسباب بازی.  و خوراکی میاورد از پیش مامانم تکون نمیخودیم خاطره ی خوبی هم دارم از مسجد

2706