2733
2734
عنوان

سوال پزشکی دارین جواب میدم..کاربراقا

| مشاهده متن کامل بحث + 3790 بازدید | 158 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه خواهرم‌شش ماهشه 

تشخیص فلج مغزی دادن 

بچه غلط میزنه گردن میگیره گاهی میخنده ولی عکس العمل نشون نمیده 

ممکنه دکتر اشتباه کنه و بچه سالم باشه؟

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
2742
تب بچه ده یازده ساله را چطور بیارم پایین 

بستگی ب علت زمینه ای داره، باید ذنبال علت بگردین این نکته مهمه،  دوم لینکه از تب بر ها چه استا چه پروفن و یاحتی شیاف ها چه استا و چ دیکلوفناک، کنارش پاشویه لصولی ودرست،(اب ولرم  و کشاله ران و زیر بغل) 

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
بچه ها کسی کورد هست؟ کوره لیگره من جارک هاتمه ایره قسه بکم بوبه بحث ولاهی دستم خوش به بویه قت نایم ...

من. چرا؟ با این کاربر ب مشکل برخوردی؟ 

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
2738
چه رشته ای هستی ؟منم پیرام  اتاق عمل

سلام سال نو مبارک ببخشید برای جراحی فک لوله تنفسی هم وصل میکنند؟ چند تا سوال درباره این رشته و عمل جراحی داشتم برای همین درخواست دوستی دادم  

اللهم صل علی محمد و آل محمد نی نی سایتی ها فداتون بشن

از کیسه خلیفه میبخشی؟ 

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
سلام دوسه روزه سرفه شديد داشتم خلط گلوم معمولي بود امروز ديدم خونيه عاديه؟

اگه هموپتزی یا خلط خونیه ک حتما باید پیگیری کنین، اگه احساس خونابه مانند و باسرفها  میاد بخاطر شدت سرفتوته، بقیه علایمتون چیه

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
2706