2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امشب سوره واقعه یک توحید هفت یا الله بعدش هر حاجتی داری بگو براورده میشه انشالا

کلا توی شبای قدر یا امشب فقط؟

البته من دلم خیلی سیاه شده و هیچ اعتقادی ندارم ولی از عجز  پناه آوردم 

“شُکر که ما سوختیم، سوختن آموختیم”
2731
2740
امشب سوره واقعه یک توحید هفت یا الله بعدش هر حاجتی داری بگو براورده میشه انشالا

آیت الله فاطمی نیا اینو گفته 

و آخرش گفته برای ایشون هم دعا کنید 

البته تو اون دوتا شب قدر هم میشه خوند 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭

۱۰۰۱مرتبه ذکر یاودود ،۱۴ مرتبه نادعلی

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
2706