2733
2764
عنوان

دوستم خودکشی کرده:))) دبیرستانیم:))

997 بازدید | 42 پست

همکلاسی هستیم..بیمارستانه الان بچه ها گفتن رفته تو کما:)) یازدهمیم..مامان باباش دارن طلاق میگیرن میگن مدام ازین دادگاه به اون دادگاه بوده نمیتونسته بین مامان و باباش یکیو انتخاب کنه و در نهایت تصمیم گرفته خودکشی کنه:))) خیلی دلم واسش میسوزه..

'نابیناشده توسط نور.

ای وای...

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🌿      عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"              «زندگی در نهایت همهٔ مارا می‌کشد!»         

خیلی دردناکه که کار زیادی از دستمون بر نمیاد تو این شرایط:)

منم یکی از دوستام این کارو کرد

ولی خداروشکر تونستن برش گردونن

دانشجوی پزشکی نیستم،زمانی که برای کنکور مطالعه میکردم این اسم رو انتخاب کردم،پروفایل من تصویری هست از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ کاری از دستم بر نمیاد:))

عزیزم...

درکت میکنم ، دعا کن واسه ش منم واسه ش دعا میکنم:)

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🌿      عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"              «زندگی در نهایت همهٔ مارا می‌کشد!»         

منم دوستم خودکشی کرده بود عکس تیغ و خون برام فرستاد من بیخود شارژ تلفنی نداشتم به ننه باباش زنگ بزنم بگم برن خونه این هیچی حتی ادرس خونشونو نداشتم بگم امبولانس بیاد بیچاره شاید زنده میموند💔🥲

وقتی خوشحالی با ریتم آهنگ ارتباط میگیری ‏-وقتی ناراحتی با متن آهنگ ارتباط میگیری.🌚🦋
2706