2777
2789
عنوان

دوستم خودکشی کرده:))) دبیرستانیم:))

1370 بازدید | 42 پست

همکلاسی هستیم..بیمارستانه الان بچه ها گفتن رفته تو کما:)) یازدهمیم..مامان باباش دارن طلاق میگیرن میگن مدام ازین دادگاه به اون دادگاه بوده نمیتونسته بین مامان و باباش یکیو انتخاب کنه و در نهایت تصمیم گرفته خودکشی کنه:))) خیلی دلم واسش میسوزه..

زاده ی کهکشان.

ای وای...

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🌿      عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"              «زندگی در نهایت همهٔ مارا می‌کشد!»         

خیلی دردناکه که کار زیادی از دستمون بر نمیاد تو این شرایط:)

منم یکی از دوستام این کارو کرد

ولی خداروشکر تونستن برش گردونن

دانشجوی پزشکی نیستم،زمانی که برای کنکور مطالعه میکردم این اسم رو انتخاب کردم،پروفایل من تصویری هست از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

منم عین دوستت بودم ولی یبارم فکر خودکشی از ذهنم رد نشد. ولی خب میدونم روحیه م خیلی قویه

هنرمند ترین کاربری ک دیدی🗿                                       جان جدت به اسمم گیر نده خودم میدونم گند زدم.              فعلا به جز دوستای نزدیک جواب کسیو داخل پیام ها نمیدم💗🙏
هیچ کاری از دستم بر نمیاد:))

عزیزم...

درکت میکنم ، دعا کن واسه ش منم واسه ش دعا میکنم:)

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🌿      عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"              «زندگی در نهایت همهٔ مارا می‌کشد!»         
2805

منم دوستم خودکشی کرده بود عکس تیغ و خون برام فرستاد من بیخود شارژ تلفنی نداشتم به ننه باباش زنگ بزنم بگم برن خونه این هیچی حتی ادرس خونشونو نداشتم بگم امبولانس بیاد بیچاره شاید زنده میموند💔🥲

وقتی خوشحالی با ریتم آهنگ ارتباط میگیری ‏-وقتی ناراحتی با متن آهنگ ارتباط میگیری.🌚🦋
2801