2733
2739
عنوان

حق الناس (زندگی پس از زندگی)

122 بازدید | 7 پست

دوستان امروز موضوع برنامه درباره حق الناس بود.

میگم اینجا خیلی حق الناس گردنمون میافته

اگر توی تاپیکی حرفی برای گفتن نداریم سکوت کنیم با یه جمله دل نشکونیم 

کسی رو دعوت به جر دادن دهان مادر شوهر نکنیم

الکی الکی پیشنهاد طلاق دادن ندیم .الکی پیشنهاد سقط ندیم 

که با این پیشنهادات ما شاید یه خانواده تحت تاثیر قرار بگیره و حق الناس تک تک اون افراد گردنمونه

سکوت رو یاد بگیریم که جلوگیری کنیم از  کلی حق الناس که قراره گردنمون باشه

امشب من رو هم دعا کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ممنون بابت تذکرتون

واقعا ممنون

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

جسارت نشه استارتر عزیز شما رو نمیگم❤

حقیقتا من از برخی  طرفداران این برنامه خیلی اینجا حق الناس می بینم(نگفتم همه میگم برخی )..کاش این برنامه حداقل روی کسانی که می بینن موثر باشه....

طرف نماز و روزه بگیر هست و همه قسمت ها را هم دیده و تاپیک هم می زنه ولی چنان تو تاپیک ها زبان تند و تیز داره و دل می سوزونه ...دیشب یکی شون را دیدم تو تاپیک که مدام هشتک میزد و به من میگفت دروغگو...خب این حق الناسه دیگه!

اونایی که نمی بینن و قبول ندارند بازم هیچی ولی کسی که می بینه و قبول داره چرا تاثیر پذیر نباشه...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2738