2737
2739
عنوان

شما همسراتونو تو جمع چی صدا میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 23 پست

اسم خودشو با لفط جان  

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...(کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گاهی اسمش گاهی عزیزم

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2728

وقتی آشتی هستیم با اسم صداش میزنم اگه میونمون شکرآب باشه با فامیل صداش میزنم

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم
وقتی آشتی هستیم با اسم صداش میزنم اگه میونمون شکرآب باشه با فامیل صداش میزنم

دوستم الان بیشتر از ده ساله ازدواج کرده ، همیشه از همون اول فامیلیشو صدا زد هم خودش هم خانوادش، اسمش رو بی کلاس میدونه شوهره هم اسمشو عوض نکرده اینم ارجیح داده فامیلیشو بگه🤣🤣

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
دوستم الان بیشتر از ده ساله ازدواج کرده ، همیشه از همون اول فامیلیشو صدا زد هم خودش هم خانوادش، اسمش ...

آره درسته عادت میشه

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم
2738