2752
2734
عنوان

شما همسراتونو تو جمع چی صدا میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 23 پست

اسم خودشو با لفط جان  

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...(کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گاهی اسمش گاهی عزیزم

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

حاج +فلانی 😁

رفته مکه چند سال پیش دانش آموزی دوست داره حاجی صداش کنن

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2731

وقتی آشتی هستیم با اسم صداش میزنم اگه میونمون شکرآب باشه با فامیل صداش میزنم

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم
وقتی آشتی هستیم با اسم صداش میزنم اگه میونمون شکرآب باشه با فامیل صداش میزنم

دوستم الان بیشتر از ده ساله ازدواج کرده ، همیشه از همون اول فامیلیشو صدا زد هم خودش هم خانوادش، اسمش رو بی کلاس میدونه شوهره هم اسمشو عوض نکرده اینم ارجیح داده فامیلیشو بگه🤣🤣

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
دوستم الان بیشتر از ده ساله ازدواج کرده ، همیشه از همون اول فامیلیشو صدا زد هم خودش هم خانوادش، اسمش ...

آره درسته عادت میشه

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم